Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
CrossFitFoto & VideoO wszystkimZawody & Eventy

Zawodowe filmy

dodany przezKamil Timoszuk 9 stycznia 2017 0 Komentarzy

Według badań wielu fachowców oraz firm, które zajmują się badaniem trendów w internecie, najpopularniejszym nośnikiem informacji za kilka lat będzie wideo. Jednak już teraz dobry materiał filmowy ma dużą wartość, i może dlatego boxy crossfitowe tak chętnie po niego sięgają.

Przy różnego rodzaju okazjach pisałem już o filmach promocyjnych, które produkują polskie boxy. Przykłady tego możecie znaleźć TUTAJ lub TUTAJ. W ostatnim czasie jednak, w polskim środowisku CF popularną formą archiwizacji są właśnie filmy z zawodów. I dziś podrzucę wam kilka takich materiałów z zawodów jakie działy się w ostatnim czasie. Pisząc określenie w ostatnim czasie, mam tu na myśli okres mniej więcej od początku grudnia.

Na pierwszy ogień idzie najnowsza produkcja, która patrząc na pozostałe z nich, została wyprodukowana w iście ekspresowym tempie. Jest to bowiem film z sobotnich zawodów CrossFit Mokotów czyli Battle Of Mokotów vol. 3

Jako kolejne filmy idą trzy imprezy, które odbyły się jednego grudniowego dnia w Warszawie. Bo to właśnie 10 grudnia odbyły się wewnętrzne zawody w CrossFit ELEKTROMOC, CrossFit Dock oraz impreza dla osób poruszających się na wózkach czyli Wheel Throwdwon w CrossFit Wilanów. Zachęcam do obejrzenia każdej z tych produkcji.

Czy to wszystkie tego typu produkcje filmowe jakie powstały w ostatnim czasie? Wydaje mi się, że tak. Jednak jeśli jestem w błędzie, to śmiało możecie mi podrzucić w komentarzach linki do innych filmów, które na pewno dorzucę do tej listy.