Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Foto & VideoO wszystkim

Zaprzeczenie prawom fizyki

dodany przezKamil Timoszuk 2 czerwca 2013 0 Komentarzy

Kiedy wydaje ci się, że widziałeś już niemal wszystko i trudno będzie cię czymś zaskoczyć, wtedy zawsze pojawia się ktoś kto właśnie to robi. Poza tym, że ludzie istnieją od kilku tysięcy lat to do tej pory nie poznaliśmy jeszcze pełni możliwości jakie ma ludzkie ciało. Ale granice zostały przesunięte już bardzo daleko.

Żeby to pokazać wystarczy prosta rzecz w postaci drążka do ćwiczeń. Jeśli ktoś myślał, że na tym przyrządzie można się tylko podciągać lub swobodnie zwisać i się bujać to jest w grubym błędzie. Na drążku jak się okazuje można robić rzeczy niebywałe.

http://www.youtube.com/watch?v=A4SGIJbxTlw

Tacy ludzie jak ci na powyższym filmie są najlepszym przykładem na to, że osiągnąć można wiele. Jednak żeby to zrobić trzeba się czemuś poświęcić. Tylko te osoby z tego filmu wiedzą ile wysiłku, bólu, wylanego potu, godzin spędzonych z drążkiem czy wyrzeczeń kosztuje ten efekt. Czy jednak któryś z nich żałuje tego? Nie sądzę. I ja też nie chcę żałować w swoim życiu czegokolwiek.