fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Wyzwanie w obiektywie

dodany przezKamil Timoszuk 14 marca 2014 3 komentarze

Od pierwszych zawodów w CrossFit Podlasie minęło już trochę czasu. Jednak dziś chciałbym do nich po części wrócić z racji materiału jaki wczoraj otrzymałem. Tym materiałem są zdjęcia uwieczniające najważniejsze chwile tego wydarzenia i pokazujące w dużej mierze to, że CrossFit może być ciekawy dla każdego.

Autorem poniższej fotorelacji jest Daniel Jarmoszuk, który także brał udział w zawodach. Jednak zaraz po skończeniu swoich zmagań, chwycił za aparat aby uwiecznić na zdjęciach. Myślę, że była to bardzo dobra decyzja, patrząc na zdjęcia i przypominając sobie jak fajny był to dzień. Zobaczcie zresztą sami jak wyglądały finały tych zawodów ale i nie tylko.

Każdy kto nigdy wcześniej nie widział tego typu zawodów, a na przykład naoglądał się YouTube, mógł być mocno zdziwiony, że CrossFit uprawiają nie tylko panowie wyglądający jak z okładek. Czasem od siły fizycznej ważniejsza jest psychika i wielkie serce do walki.

SONY DSC

SONY DSC

Nad poprawnością wykonywanych treningów oraz motywacją do wzmożonego wysiłku czuwali sędziowie.

SONY DSC

SONY DSC

Ergonometr jest jedną z tych rzeczy na myśl o której wielu się już krzywi. Finał to nie był jednak moment, kiedy można było wybrzydzać. Tu trzeba było po prostu zasuwać!

SONY DSC

SONY DSC

Osób chcących uwiecznić jak najwięcej z tego dnia, nie brakowało 😉

SONY DSC

SONY DSC

Zwycięzca mógł być za to tylko jeden.

SONY DSC

Być może właśnie u tego brzdąca, tego dnia, zasiano ziarnko sympatii do sportu i rywalizacji. OBY!

SONY DSC

Póki co, każdy może zapamiętać swoje wyniki i zobaczyć czy za jakiś czas, te same treningi nie pójdą mu w lepszym czasie lub z lepszym wynikiem.

SONY DSC

Na przykład zmagania ze sztangą.

SONY DSC

SONY DSC

Widzów chętnych do oglądania tego typu zmagań nie brakowało.

SONY DSC

A było na co popatrzeć.

SONY DSC

SONY DSC

Po zakończeniu wszyscy byli mocno zmęczeni…

SONY DSC

…ale także i zadowoleni. I o to chodzi!

SONY DSC

A jeśli komuś jest mało i chce przeczytać o tym co działo się tego dnia, oraz zobaczyć resztę materiałów fotograficznych oraz filmowych, to zapraszam w TO miejsce.