fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Wyzwanie po raz ostatni

dodany przezKamil Timoszuk 11 lutego 2015 0 Komentarzy

Od sobotniej imprezy w CrossFit Podlasie minęło już trochę czasu, a życie toczy się dalej. Ja jednak dziś po raz ostatni chcę do niej jeszcze wrócić. Wszystko to za sprawą ostatnich materiałów jakie mam wam do pokazania i udostępnienia.

Nastroje po wewnętrznych zawodach w CF Podlasie już praktycznie opadły, a więc poniższy materiał można spokojnie potraktować jako wygaszenie emocji. Autorami poniższych fotek oraz filmów jest Emilia, Joanna oraz Jurek. To dzięki nim macie okazje jeszcze zerknąć na kilka kadrów z tego pamiętnego dnia 😉


Heroiczne wyczyny poszczególnych zawodników to już niemal świecka tradycja zawodów w CrossFit Podlasie. Bryluje w tym przede wszystkim Michał Głuszyński, który już jakiś czas temu dal się poznać szerszej publiczności z tego materiału.

Tym razem znowu trafiło na niego i na jego chyba ulubione cleany 😉

Jednak nie tylko Michał dał z siebie wszystko tego dnia. Inni także nie próżnowali, co można zobaczyć na poniższych materiałach.

I to by było na tyle jeśli chodzi o WYZWANIE IV w CrossFit Podlasie. Czas ruszyć dalej, bo już niebawem nadarzą się kolejne ciekawe sytuacje do poznania i nauczenia się nowych rzeczy oraz zebrania fajnych materiałów 😉

RELACJA Z ZAWODÓW

FOTORELACJA Z ZAWODÓW