fbpx

Wyróżnienie KamilTimoszuk.pl

„Nie zawsze najwięcej wygrywa ten, kto stoi na najwyższym stopniu podium”

Polskie zawody crossfitowe z roku na rok przyciągają coraz to większe rzesze chętnych do wzięcia w nich udziału. Coraz więcej osób chce się sprawdzić w rywalizacji twarzą w twarz ze swoimi kolegami z drugiego końca Polski. Jednak szansę na końcowe zwycięstwo w większości przypadków ma ograniczona liczba osób. Czy to tym samym sprawia, że pozostałe osoby mają się nie starać i nie walczyć?

To właśnie dla takich osób powstał projekt wyróżnienia, które będzie nagradzać wzorcową postawę. Postawę w której dany zawodnik, wykaże się podczas zawodów prawdziwym sercem do walki, uporem dążeniu do celu i pokonywaniem własnych słabości. To wyróżnienie nie posiada żadnych ograniczeń kategorii czy też wiekowych. Może je tym samym zgarnąć każdy, kto tylko wykaże się „tym czymś” więcej aniżeli jego rywale. I nawet ostatnie miejsce w sportowej klasyfikacji nie będzie miało w takim przypadku żadnego znaczenia. Bo sportowy duch walki, poświęcenie i odwaga w dążeniu do wyznaczonego celu, to coś czego nie można zaszufladkować w żaden sposób.

Imprezy partnerskie

 

 

 

 

Marki wspierające

Amarok Nutrition

Czołowy polski producent odżywek dla sportowców. Forma i sposób prowadzenia firmy sprawia, że Amarok Nutrition to coś więcej niż tylko firma.

Maslove

Maslove to coś więcej niż zwykłe masło orzechowe. To produkt wyrabiany na Dzikim Polskim Wschodzie, którego po spróbowaniu nie zapomnisz nigdy. Sorry, taki mamy klimat.

Fitness-Food.pl

Zdrowa żywność oraz suplementy diety, które przydadzą się każdemu crossfitterowi i nie tylko. Szkoda czasu na błądzenie po sklepie skoro wszystko możesz dostać prosto do domu!

Unbroken Store

Najstarszy i najlepiej wyposażony crossfitowy sklep w Polsce. Jeśli jakimś cudem nie byłeś jeszcze na Unbroken Store, to nawet nie wiesz jak wiele tracisz.

RockTape.pl

Myślisz o kinesiotapingu? Mówisz RockTape! Te taśmy uśmierzające ból i pomagające w regeneracji to topowa marka sama w sobie.

Rep In Peace

Odważna, wyzywająca, ciekawa, innowacyjna – taka jest właśnie odzieżowa marka Rep In Peace.

Akademia SuperTrainer

Inicjatywa szkoleniowa wywodząca się z polskiego środowiska CrossFit. Dzięki niej możliwe będzie zdobycie nowej wiedzy od prawdziwych fachowców.

WypiekAna

Firma produkująca naturalne batony, które są świetnym źródłem energii oraz zróżnicowanych smaków. Dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

Survival Race

Jeden z czołowych polskich biegów OCR. Startujący w nim zawodnik może być pewny nowych, ciekawych doświadczeń i dobrej zabawy.

AthletesZone

System zliczania wyników na zawodach crossfitowych, bez którego nie może się odbyć żadna poważna impreza w Polsce.

iZielnik

Sklep Zielarsko Medyczny, który dostarczy ci wszelkich środków aby poprawić swoje samopoczucie i wygląd

Hotel Zamek Ryn

Chcesz odpocząć, naładować baterie lub po prostu złapać fajne chwile? Hotel Zamek Ryn nadaje się idealnie do każdej z tych rzeczy, a nawet i więcej!

Skydive Grądy

Jeśli potrzebujesz dostarczenia sobie adrenaliny na najwyższym możliwym poziomie, to Skydive Grądy ci jej dostarczy w ciągu zaledwie kilkudziesięciu sekund. DOSŁOWNIE!

Twoja firma

Chcesz wesprzeć ciekawą inicjatywę i dołączyć do grona firm wspierających ten projekt? Skorzystaj z formularza pod spodem, a jest szansa na to, że twoje logo pojawi się w tym miejscu.

Zdobywcy

Ta nagroda szczerze powiedziawszy, to w zasadzie najlepsze, co mnie do tej pory spotkało. Do tej pory dawałam z siebie wszystko na zawodach, ale zawsze kończyło się tym, że byłam rozczarowana sama sobą. Teraz też tak było. Zeszłam z areny z zakrwawionymi rękami i płakałam jak chyba jeszcze nigdy po starcie. Bo byłam na siebie wściekła, że wystartowałam w zawodach, na których wiadomo było, że dostanę po dupie. A potem padło moje imię przy wręczaniu wyróżnienia. Jak nigdy nie płakałam ze wzruszenia, tak teraz nie dało się tego powstrzymać. Jakiś czas temu, jeden z naszych trenerów w boxie powiedział, że „to, co Kamil powie, to to jest prawda i należy się z tym liczyć”. Stąd też, kiedy dostałam to wyróżnienie to oznaczało, że jednak wyszło mi coś dobrze. Że faktycznie zrobiłam to, co można było zrobić i nie ma potrzeby się martwić, że ZJEBAŁAM 😉 Nie da się opisać słowami takiej radości i satysfakcji. Miałam wrażenie, ze wygrałam znacznie więcej, niż pierwsze miejsce na podium.

Zuza Augustyniak

CrossFit Trójmiasto

Jadąc na zawody do Krotoszyna, nie spodziewałem się zapisania w tym wydarzeniu w jakiś szczególny sposób. Jednak wraz z każdym pokonywanym workoutem, dostrzegłem szansę na znalezienie się w gronie laureatów. Napięcie rosło, zmęczenie sięgało zenitu, a sam przebieg wydarzeń był pełen wzlotów i upadków. Nie mogłem zapomnieć jednak o tym, że w całym ferworze zmagań nie liczy się tylko rywalizacja, ale przede wszystkim wspólna walka i wzajemny szacunek. Mimo iż otarłem się o podium, to wspaniałe wyróżnienie utwierdza mnie w przekonaniu że postawa, którą staram się reprezentować buduje społeczność CrossFit i jest naszym wspólnym zwycięstwem!

Tomasz Gromada

Cross-Spot Myślenice

Sport, a od 3 lat CrossFit, jest dla mnie sposobem na zdrowe życie. Zgłaszając się na zawody nigdy nie myślę o zwycięstwie, ale o pokonywaniu samego siebie i swoich słabości. Trenujemy w garażu w bardzo prymitywnych warunkach i wspieramy każdego kto się do nas zgłosi niezależnie od wieku i sprawności fizycznej. Cały trening polega na ciągłym pomaganiu sobie nawzajem i motywowaniu się do pracy nad sobą. Takie założenie ma przecież idea CrossFitu. Od 20 lat jestem nauczycielem wychowania fizycznego i zawsze staram się wpajać zasady fair play na lekcjach. Uczę dzieci, że w życiu nie zawsze liczy się wynik, a sposób w jaki się go osiągnęło, dlatego tym cenniejsze jest dla mnie to wyróżnienie, gdyż jest potwierdzeniem tego co sam wymagam od innych.
W pierwszej chwili, gdy otrzymałem wiadomość na Facebooku, byłem zaskoczony. Myślałem, że jest to fotograficzna relacja z zawodów i akurat jestem na pierwszym zdjęciu. Dopiero po przeczytaniu artykułu poczułem się tak, jak bym wygrał te zawody!!!
Dodatkową niespodzianką i wielkim wyróżnieniem był dla mnie prezent, który przygotowali dla mnie moi uczniowie wraz z rodzicami. Na lekcji wychowawczej otrzymałem owe zdjęcie oprawione w ramkę podpisane przez wszystkich uczniów. Jeszcze raz bardzo dziękuję, ale w dalszym ciągu uważam, że to co zrobiłem to normalna rzecz, ludzki odruch bezwarunkowy i chciałbym aby każdy, nie tylko sportowiec, ale każdy człowiek dostrzegał sytuację w których można pomóc drugiemu człowiekowi.

Krzysztof Sienkiewicz

Własny garaż

Nagrodę Kamila otrzymałam po zawodach Medieval Games 2018, które odbyły się w dniach 6-8 kwietnia w Rynie i w których wystartowałam w kategorii Masters, zajmując ostatecznie 3 miejsce. Jestem sportowce więc mimo radości z zawodów, myśl o trzecim miejscu nie dawała mi satysfakcji. I wówczas kurier dostarczył mi wyróżnienie Kamila co okazało się najlepszą nagrodą za mój wysiłek! Zrozumiałam, że nie zawsze trzeba wygrać żeby być wygraną a moje dwa Bar Muscle Up’y za które otrzymałam to wyróżnienie stały się „chwilą” zawodów i inspiracją dla innych do walki do samego końca. Wraz z nagrodą otrzymałam również podarunki od sponsorów (m.in.: masła orzechowe, batony, suplementy diety), które były ogromnym wsparciem w kolejnych startach. Dziękuje Kamilu za nagrodę, bardzo dużo dla mnie ona znaczy.

Tomasz Gromada

Cross-Spot Myślenice

Na wstępie chciałbym Ci mega podziękować, za docenienie mnie i tego co zrobiłem. Bo nawet nie chodzi o to że nie potrafię pływać – ja po prostu od dziecka boję się wody. W ciągu tygodnia mam dużo aktywności ponieważ dźwigam, biegam, jeżdżę na rowerze, ciągle uczę się nowych rzeczy, potrafię rwać 100kg, chodzić na rękach, robić rzeczy o których większość ludzi może pomarzyć. Jednak nie potrafię pływać i nigdy w życiu nie spędziłem tyle czasu w morzu, co w piątek – powiem więcej, do tej pory każde wejście do morza było dla mnie zwycięstwem nad sobą.
Dzięki temu eventowi i tej nagrodzie coś się we mnie otworzyło, poczułem że dam radę się przełamać. Muszę przyznać że teraz nawet mam zajawkę na to żeby nauczyć się pływać i na stałe wprowadzić treningi z pływaniem do swojego grafiku. W końcu mieszkam nad morzem, więc chyba nie ma lepszego miejsca żeby robić takie rzeczy!
Jeszcze raz dziękuje, organizatorom za ten WOD, a Tobie Kamil za wyróżnienie, naprawdę wiele dla mnie znaczy 🙂

Krzysztof Sienkiewicz

Własny garaż

Kiedy 3 lata temu pierwszy raz przyszłam na grupę crossfitową ,uderzyła mnie atmosfera – ludzie, którzy wspólnie trenują, bawią się tym, wspierają się w pokonywaniu swoich ograniczeń i razem cisną do przodu. Tu nikt nie był gorszy, każdy walczył ze swoimi słabościami, mając wsparcie grupy. Już wtedy wiedziałam, że to jest to, że takiego miejsca właśnie szukałam oraz to, że CrossFit będzie przygodą na dłużej. Nagrodę od Kamila dostałam za postawę fair play w czasie zawodów z okazji 5 urodzin Elektromocy. Kiedy Justyna razem z nim ogłosili przyznanie mi nagrody, byłam szczerze zaskoczona. Nie wydawało mi się, żeby zgłoszenie rzeczy tak oczywistej jak pomyłka sędziów w wynikach, było czymś co będzie nagradzane. Nigdy bym się jej nie spodziewała :). Dla mnie crossfit to pokonywanie własnych barier, a oszukując samego siebie żadnych barier nie pokonujesz. Nie idziesz dalej, a przecież o to w tym wszystkim chodzi.
Tomasz Gromada

Cross-Spot Myślenice

Chcesz dołączyć do projektu? Napisz!

Jesteś organizatorem zawodów, potencjalnym sponsorem lub po prostu kimś, kto ma jakiś ciekawy pomysł, który mógłby wzbogacić ten projekt przy obopólnej korzyści?
To wiedz, że ten formularz jest właśnie dla Ciebie.

14 + 9 =