Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
CrossFitO wszystkim

Wyniki konkursu „Martwe Zadanie”!

dodany przezKamil Timoszuk 18 stycznia 2015 0 Komentarzy

Martwy ciąg to jedno z podstawowych ćwiczeń jakiego uczy się każdy adept, który chce w swoim późniejszym, bardziej zaawansowanym treningu używać sztangi. Przez ostatnie dwa tygodnie dzięki współpracy z firmą Amarok Nutrition, to właśnie też dzięki temu ćwiczeniu, można było zgarnąć fajne nagrody.

Wszystko to za sprawą konkursu na moim blogu o nazwie „Martwe Zadanie”, który polegał na tym aby w trakcie dokładnie 3 minut, dowolnie wybranym przez siebie ciężarem, podnieść łącznie jak najwięcej kilogramów sposobem właśnie martwego ciągu. Zanim ten konkurs rozpoczął się na dobre dostałem od was sporo pytań odnośnie zasad, które tak naprawdę były wyjaśnione w pierwszym konkursowym tekście. Czy należy przez to rozumieć, że nie czytacie zasad konkursu w którym chcecie wziąć udział? 😉

Na szczęście jednak grupa osób, która zrozumiała zasady i poprawnie przesłała swoje filmy była znacznie większa. To w gronie tych Pań i Panów znaleźli się zwycięzcy do wymienienia, których właśnie przechodzę aby specjalnie nie przedłużać waszego oczekiwania 🙂 Zanim jeszcze jednak to zrobię, to w ramach formalnego wyjaśnienia, napiszę także, że losowanie dodatkowych nagród wśród osób, które nie wygrały samego konkursu, przeprowadziłem przy pomocy strony Losowe.pl, która była bardzo pomocna przy wyłonieniu wygranych. Ale teraz już do rzeczy.

Pierwszą wygraną kobietą „Martwego Zadania” okazała się… Aleksandra Kiełb z Radomia!

Jedyne nad czym w przyszłości mogła by popracować zawodniczka, to nagrywanie filmu w odpowiedniej pozycji 😉

Drogą losowania zaś, nagrodę pocieszenia zgarnia numer…

Losowa liczba 1

…który przypisany jest dla Anny Charytoniuk z Warszawy! Moje serdeczne gratulacje 🙂

W ramach ciekawostki też pokażę jeszcze mały bonus, jaki wykonały dwie uczestniczki z Białegostoku.

Zarówno Klara jak i Joanna, także brały udział w konkursie, ale niestety swoje filmy przesłały już po wyznaczonym terminie i nie brały udziału w oficjalnej zabawie. Wszystkich uczestników konkursu obowiązywały te same zasady. A jest to w ich przypadku bardziej dotkliwe, ponieważ to właśnie te dwie zawodniczki osiągnęły najlepsze „kilogramowe” rezultaty. Jest to więc nauczka zarówno dla nich, jak i dla wszystkich innych, którzy chcą brać udział w kolejnych konkursach, których na pewno na tym blogu nie zabraknie.

Przejdźmy jednak do panów, gdzie o pierwsze miejsce trwała naprawdę zacięta walka. Z tej jednak obronną ręką, wyszedł człowiek z Wrocławia czyli Jasiek Wojciechowski!

Nagroda pocieszenia trafi natomiast do numeru…

Losowa liczba 2

…który tym razem przypisany jest do Piotra Teliszewskiego z CF Podlasie. W jego przypadku los chciał mu chyba wynagrodzić jego walkę ze sztangą, ponieważ to on był jednym z tych zawodników, którzy deptali po piętach zwycięzcy.

I w taki oto sposób kończy się pierwszy oficjalny konkurs na łamach mojego bloga. Gratuluję raz jeszcze wszystkim zwycięzcom!

A już niebawem kolejne zabawy, w których będzie można zgarnąć następne, jeszcze ciekawsze nagrody!
Tak więc zaglądajcie na bloga i upatrujcie swoich szans 😉