fbpx

Współpraca

Cześć! Fajnie że wpadłeś w to miejsce 🙂

Co tu znajdziesz ciekawego? Jeśli masz jakiś pomysł/projekt, produkt lub usługę, to jest szansa na to, że wspólnymi siłami uda nam się powiadomić o nim większą liczbę ludzi. Jeśli razem wypracujemy coś fajnego, to zapewne ci sami ludzie zechcą z tego skorzystać. A czy nie na tym ci właśnie zależy? Jeśli tak to napisz na

Tylko proszę nie zaczynaj swojej wiadomości od „Szanowny Panie”, bo wtedy czuję się cholernie staro. A tego byśmy nie chcieli 😉

Przykładowymi formami współpracy ze mną są:

→ Teksty sponsorowane w przystępnej formie
→ Wywiady tematyczne
→ Testy sprzętu
→ Konkursy dla osób które mnie śledzą w różnych miejscach internetu
→ Materiały na zlecenie z jakiegoś wydarzenia lub imprezy
→ Patronaty medialne nad wydarzeniami lub imprezami
→ Fotorelacje z różnego rodzaju imprez (głównie sportowych, ale nie tylko)

To jednak tylko niektóre propozycje, bo tak naprawdę zakres i możliwości są dużo większe. Jedyną rzeczą jaką nas ogranicza jest nasza wyobraźnia. Jeśli masz ochotę to możesz też do mnie zadzwonić. Pod numerem 694 392 741 pogadamy o ewentualnej współpracy osobiście.

Kanały którymi docieram do swoich odbiorców

Najbardziej rozpoznawany blog w polskim crossfitowym środowisku, którego zasięgi wychodzą znacznie dalej.

Około 20 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie.

Około 100 tysięcy odsłon miesięcznie.

 

Drugie moje najważniejsze miejsce w sieci. Głównie z powodu zaangażowania czytelników w to co się tam dzieje.

10 tysięcy fanów łącznie na fanpage oraz profilu prywatnym.

80 tysięcy realnego zasięgu tygodniowo.

Obraz potrafi wyrazić więcej niż 1000 słów. Dlatego też tak ważnymi dla mnie miejscami są dla mnie moje dwa konta na Instagramie – @KamilTimoszukPL oraz @RxShoots

Ponad 3 tysiące śledzących osób.

 

Dla wielu odbiorców wideo jest znacznie ważniejsze niż słowo pisane. YouTube jest też największą na świecie platformą do dystrybucji tego typu materiałów.

Razem możemy sprawić, że to z tego miejsca i Ty i ja będziemy zadowoleni.

Partnerzy z którymi współpracowałem

Z wieloma z nich współpracuję do chwili obecnej…

Współpraca ze mną wygląda tak

Okiem osób/firm ze mną działających

Z Kamilem współpracowaliśmy dwukrotnie organizując zawody wewnętrzne w CrossFit Dopamine oraz CrossFit Wilanów. W obu przypadkach wszystko przebiegło sprawnie pozostawiając miłe wspomnienia 🙂 Fotki, które dostaliśmy, przypadły nam do gustu – od razu widać, że autorem jest osobą z crossfitową zajawką 🙂 W pakiecie dostaliśmy również relacje z imprez – napisane życzliwym okiem, ale obiektywnie. Dziękujemy za tę współpracę i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz przyjdzie nam się spotkać na naszych imprezach.

– Magda Górska (CrossFit Dopamine & CrossFit Wilanów)

W tym co robi jest pasja. Widać to w tym jak podchodzi do zadań, których się podejmuje i w efektach jego pracy. Potrafi znaleźć się tam, gdzie coś się dzieje, obserwuje i słucha, doskonale łowi ludzkie emocje, opowiada historie, dokumentuje fakty. Mówi co myśli – nieważne o kim i o czym, mówi jak czuje i jak widzi. To cenne.

We współpracy można być pewnym jego stuprocentowego zaangażowania i profesjonalizmu.

– Marcin Biliński (CrossFit Gdynia)

Z Kamilem miałam przyjemność współpracować przy okazji kilku zawodów współorganizowanych przeze mnie w CrossFit Elektromoc oraz CrosFit Mokotów. Odzew Kamila na zaproszenia był zawsze natychmiastowy i zawsze udawało mu się przyjechać by uwiecznić w obiektywie aparatu sportowe zmagania setek ludzi. Dzięki jego obecności wiele z tych osób ma piękną pamiątkę z jednego z ważniejszych wydarzeń sportowych w ich życiu. Galeria zdjęć pojawiała się zawsze w przeciągu tygodnia od zawodów, dzięki czemu, gdy emocje jeszcze nie opadały, zawodnicy mogli ponownie przeżyć. Wraz z galerią zdjęć pojawiała się również recenzja z zawodów widzianych oczami Kamila jako bacznego obserwatora, dzięki czemu osoby, których nie było na imprezie mogły dowiedzieć się jak przebiegły zawody, jakie były treningi oraz jak cała impreza się udała (bądź nie ;)). I choć zazwyczaj zawody CrossFitowe to cały dzień od wczesnych godzin porannych po późne godziny wieczorne, na Kamila zawsze można liczyć, że przyjedzie przed czasem i zostanie do końca uwieczniając na zamknięcie imprezy na jednym zdjęciu wszystkich zawodników, kibiców i organizatorów. Pierwszy z polskich reporterów CrossFitowych imprez i na pewno jedyny w swoim rodzaju. Jednym słowem – polecam!

Justyna Zielińska (CrossFit Elektromoc)

Lubię ludzi z ideą, własnym zdaniem, pełnych odwagi do wypowiadania swojego obiektywnego zdania, bo przecież każdy zna swoją prawdę, co nie? Przy okazji organizacji drugiej edycji zawodów w naszym boxie Fire in the House, powstał pomysł aby zaprosić kogoś z „wyczuciem fotograficznym”. Kogoś, kto potrafi na zdjęciach uchwycić emocje. Od razu do głowy przyszedł mi Kamil. Osoba która w świecie CrossFitu w Polsce siedzi wystarczająco długo, by mieć swoje zdanie, przy okazji jego zdjęcia trafiają w punkt i po prostu ma to coś. Jako że należę do osób, u których od pomysłu do realizacji potrzeba ułamka sekundy, napisałem do Kamila by się spotkać i porozmawiać przedstawiając mu wstępnie co byśmy chcieli. Jak pomyśleli – tak zrobili. Chcecie wiedzieć jak to wyglądało? Bez zbędnego marnowania czasu, lania wody, lizania dupy, przypodobywania się publiczce. Cenię sobie obiektywizm wypowiedzi Kamila, osoby jak się okazało tak samo zakręconej na punkcie sportu jak ja. On po prostu kocha sport i emocje w nim ukryte. Nie oczekiwaliśmy że będzie nas promować jako bydgoski box crossfitowy. Chcieliśmy właśnie suchej oceny naszej pracy. I to dokładnie dostaliśmy. Do tego też świetne zdjęcia w przeogromnej ilości, bo inaczej się po prostu nie dało. A szkoda by było nie upubliczniać jakiejś części. Do tego oczywiście dostaliśmy też obiektywną relację z zawodów, okiem osoby która widziała i poczuła już nie jeden klimat zawodów – od tych małych aż do tych wielkich rangą. Jednym słowem sieszę się, że dzięki tej współpracy Kamil mógł uświadczyć tego jak my widzimy CrossFit.

– Bartek Warszeszkiewicz (Fire House)

Spotykaliśmy się z Kamilem kilkukrotnie na różnych zawodach, ale to dopiero w Bydgoszczy „zamieniliśmy słowo”. Ludzie z tego samego świata, więc szybko znaleźliśmy wspólny temat 🙂 Szybkie zaproszenie na Fajty do Ełku i szybka odpowiedź. Ja lubię konkrety i dlatego z czystym sumieniem polecam Kamila.
1. Idealnie wyczuwa klimat i emocje zawodów co odzwierciedlają zdjęcia 💪
2. Jakość zdjęć petarda 💪
3. Osobowość Kamila i rzetelne podsumowanie zawodów, tak jak on to widzi z „wytknięciem” błędów(bardzo cenimy to u Kamila) zdecydowanie na kolejny plus.
 
Kamil Timoszuk V.I.P-GYM 3 x na TAK

– Jakub Golak (V.I.P Gym)

Kasa to nie wszystko...

Musisz wiedzieć, że bardzo chętnie wspieram też projekty niekomercyjne. Takie które nie są z góry nastawione tylko i wyłącznie na zysk finansowy. Czasami robienie fajnych i pomocnych innym ludziom rzeczy, daje nie mniejszą satysfakcję, niż zarabianie pieniędzy. I tak, naprawdę tak myślę 😉

Jedynym warunkiem do spełnienia przy takim pomyśle jest jednak to, że muszę po prostu wierzyć w daną akcję. Tak więc dobrze by było, abyś mnie do niego przekonał lub przynajmniej zaciekawił.

Sam jestem autorem jednego z takich projektów, skierowanego do polskiego środowiska crossfitowego. Jeśli o nim jeszcze nie słyszałeś, to śmiało kliknij w przycisk, a być może staniesz w jednym rzędzie z fajnymi partnerami.

Sprawdź To!