fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkimZawody & Eventy

Wrześniowe ursusowe potyczki

dodany przezKamil Timoszuk 17 września 2016 0 Komentarzy

Od ostatniego crossfitowego eventu w Warszawie w postaci zawodów 99 Problems minęło już sporo czasu. Dlatego wielu zawodników z niecierpliwością czekało na kolejne. Nawet pomimo tego, że w tym samym czasie wiele oczu było zwróconych ku Białemustokowi i tamtejszemu Amarok East Side Challenge.

Warszawska impreza o nazwie Activplast No Limit Duel League po raz kolejny ściągnęła do siebie grono ludzi, którzy bardzo sobie cenią w niej udział. Nawet w trakcie weekendu, gdzie rozgrywane są w Białymstoku na które zwróconych jest większość oczu crossfitowego środowiska w Polsce. Tym bardziej jednak warto docenić fakt, że w najnowszej edycji warszawskich fajtów, można było zobaczyć zawodników nie tylko z Warszawy ale także Łodzi, Ełku czy też Lublina.

Korzystając ze sprzyjającej aury, najnowsza edycja Activplast No Limit Duel League została rozegrana nie tylko w boxie CrossFit Ursus, ale także i w jego okolicach. Wyjście na zewnątrz z takim eventem zawsze wnosi jakąś przyjemną odmianę i nadzieję na to, że zawodnicy będą musieli zmierzyć się z takimi workoutami jakich na co dzień nie mają okazji wykonywać w swoich boxach. Ze wszystkim co tym razem przygotowali organizatorzy najlepiej sobie poradził Mateusz Słabiak, który swoje podium dzielił z Adrianem Barteckim oraz Karolem Górą. Wśród kobiet n najwyższym stopniu podium uplasowała się Natalia Kaczmarska, a tuż za nią znalazły się Beata Opłocka oraz Ingrid Napiórkowska.

Sama impreza ściągnęła też do boxa telewizję w postaci TVP oraz Superstacji. Szybki materiał z tej pierwszej no zna zobaczyć pod TYM adresem, a drugą pod TYM. Swoich kolegów i koleżanki przyszła nawet powspierać Katarzyna Dziurska czyli Mistrzyni świata w fitness sylwetkowym.

Jeśli ktoś ma ochotę zobaczyć jak to wyglądało w praktyce to klikajcie i obejrzyjcie sobie fotki z jednej strony na moim fanpage, a z drugiej tutaj na blogu. Jako że mnie tym razem nie mogło być w Warszawie, to w tym przypadku fotki są autorstwa dwóch panów – Jakuba Jastrzębskiego oraz Darka Nowaka / DFOTOSPORT. Zapraszam więc!

« 1 z 2 »