fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Wiek to tylko liczba

dodany przezKamil Timoszuk 8 stycznia 2014 2 komentarze

Nie sądziłem, że wczorajszy tekst wywoła tyle emocji w komentarzach na Facebooku. Widać, że co byście o mnie nie myśleli to nie jestem wam obojętny. Nawet jeśli zdaniem niektórych piszę bzdury. Więc dlaczego tu tak dość gromadnie mnie odwiedzacie i poświęcacie swój niezwykle cenny czas?

Jednak skoro zbłądziliście i zawitaliście tu po raz kolejny to mam dziś dla was ciekawy materiał wideo. Materiał, który na mnie robi wrażenie z kilku powodów. W głównej mierze dzieje się to dzięki ludziom, którzy tam występują. Starsze Panie i starsi Panowie prezentują postawę jaka dla wielu ludzi jest nie do pomyślenia. Zarówno w młodym jak i późniejszym wieku. Pomimo, że ci wszyscy ludzie mają 60 i więcej lat, to w niczym nie przypominają starych i zgorzkniałych starców, którzy tylko czekają na śmierć. Oni starają się czerpać z życia tyle ile tylko mogą. A to, że mogą sporo pokazuje poniższy materiał.

Chciałbym w wieku tych państwa być w takiej formie. Ba! Ja teraz chciałbym dojść do momentu w którym byłbym w stanie powtórzyć wszystkie te rzeczy jakie można zobaczyć na filmie. Jednak z tego wszystkiego i tak najbardziej imponuje mi fakt, że im się po prostu chce. Jest to cecha, której wielu ludziom brakuje. Zarówno starym jak i co gorsza nawet młodym. Ci ludzie to wszystko co pokazują w tym krótkim spocie wyćwiczyli i wytrenowali. Żeby to zrobić musieli spędzić na pewno sporo czasu na treningach wśród innych ludzi, którzy mają podobne cele i plany. To też im na pewno odejmuje mentalnie wielu lat, ponieważ przebywanie w grupie ludzi na każdego z nas ma zbawienne działanie. Warto brać przykład z takich ludzi, którzy swoim postępowaniem udowadniają, że młodość to naprawdę stan naszego umysłu.