fbpx
CrossFitO wszystkim

Więcej czyli lepiej

dodany przezKamil Timoszuk 9 lipca 2017 0 Komentarzy

Jeszcze tylko kilka dni zostało do chwili, kiedy spora częściej polskiej sceny CrossFit spotka się w Krotoszynforni. Bo to właśnie tam odbędzie się już trzecia edycja LOGinLAB czyli imprezy innej niż wszystkie. Zanim jednak to się stanie, podbijam trochę temperaturę w to dziadowskie tegoroczne lato.

LOGinLAB 2017 dla mnie osobiście będzie imprezą wyjątkową z przynajmniej dwóch powodów. Pierwszym z nich jest to, że w ubiegłym roku to właśnie Krotoszyn stanął na wysokości zadania i przygotował trochę z zaskoczenia najlepszy crossfitowy event w tym kraju. Dlatego w tym roku poprzeczka jeśli chodzi o oczekiwania, a przynajmniej moje, jest zawieszona dosyć wysoko.

Druga sprawa to fakt, że podczas LOGinLAB 2017 będzie przyznawane moje wyróżnienie czyli nagroda nie związana stricte ze sportem. Jeśli ktoś nie wie o czym mowa, to odsyłam go pod TEN link, a wszystko będzie jasne. Jakiś czas temu ogłosiłem też listę partnerów, którzy popierają moją inicjatywę i chętnie się do niej dołączyli. W wyniku tego powstała ciekawa grupa wsparcia w skład której wchodzą takie marki jak Amarok Nutrition, Unbroken Store, Maslove, Fitness-Food.pl, Rocktape czy też Rep In Peace. Więcej na ich temat możecie przeczytać w TYM miejscu.

Pisząc jednak tamten tekst, chciałem aby to nie była lista całkowicie zamknięta, a wstęp i zarazem zachęta dla kolejnych partnerów. I tak też się właśnie stało, że dziś mam przyjemność przedstawić wam kolejne dwie marki z którymi łączę swoje siły. Mam też nadzieję, że będzie to automatyczna motywacja dla samych zawodników podczas zmagań i bodziec do jeszcze aktywniejszej walki podczas zawodów.

Zatem czas na odkrycie kolejnych kart.

Athletes Zone – system do zliczania wyników na polskich zawodach crossfitowych. Marka, która już na stałe wpisała się koloryt polskiej sceny CF. To dzięki niej organizatorom kolejnych zawodów odpada jeden z ważniejszych problemów przy organizacji takiej imprezy. Athletes Zone jest też niejako organizmem, który cały czas się rozwija i stara się wyjść naprzeciwko oczekiwaniom swoich użytkowników. Między innymi dlatego myśląc nad tym co może zaoferować od dla laureata mojego wyróżnienia, chcieliśmy aby było to coś niestandardowego. Coś czego wcześniej nie było. I tym oto sposobem zawodnik lub zawodniczka, który otrzyma to wyróżnienie, będzie zwolniony z opłaty za kwalifikacje na dowolnie wybrane przez siebie zawody. Co więcej, jeśli na te zawody się dostanie, to także jego opłata startowa zostanie pokryta przez Atheletes Zone!

Drugą marką jaka postanowiła wejść w kooperację jest projekt dydaktyczny, o którym mogliście już przeczytać na moim blogu. Akademia SuperTrainer to cykl różnego rodzaju szkoleń lub kursów, które mają dostarczyć dużą dawkę rzetelnej wiedzy we współpracy z dużej klasy fachowcami. Czy tak jest w rzeczywistości ja nie mam wątpliwości. Jednak laureat mojego wyróżnienia będzie mógł sprawdzić to na własnej skórze, ponieważ będzie on mógł wybrać się bezpłatnie na jedno z oferowanych przez Akademię szkoleń! Tak więc tym samym pula nagród dzięki dwom kolejnym markom wzbogaca się nie tylko o wartość materialną.

Na koniec zaś chciałbym odpowiedzieć na jeszcze jedno pytanie, które zadajecie mi bardziej prywatnie. Mianowicie chodzi o to jakie będą kolejne imprezy gdzie będzie można powalczyć o moje wyróżnienie. I chyba to jest dobry czas aby napisać coś na ten temat. Bo ja planując to gdzie chciałbym aby się ta nagroda pojawiła, w pierwszej chwili myślałem o Krotoszynie i właśnie tym drugim miejscu. A dzięki pozytywnemu odbiorowi całego projektu z drugiej strony, mogę już oficjalnie napisać, że w tym roku kolejna imprezą, gdzie będzie do zgarnięcia ta nagroda, będzie to Battle Of The Machines vol. 11 w Bydgoszczy!

Kolejna niecodzienna impreza z kapitalnym klimatem. Ja się tym jaram, a przy okazji mam motywację do tego aby jeszcze powalczyć o kolejnych partnerów tego całego projektu 🙂