fbpx
Foto & VideoO wszystkimSesje Zdjęciowe

We dwoje zawsze lepiej

dodany przezKamil Timoszuk 8 lipca 2020 0 Komentarzy

Motywacje do znalezienia sobie kogoś z kim będziemy chcieli iść przez życie bywają bardzo różne. Jednak gdy na kogoś takiego już trafimy, to przeważnie doceniamy ten fakt, że taka osoba pojawiła się w naszym życiu.

Bohaterkę dzisiejszego materiału mogliście już zobaczyć na moim blogu jakiś czas temu. Magda była jedną z pierwszych osób już parę lat temu, która trafiła z własnej i nieprzymuszonej woli przed mój obiektyw 😉 Efekty tamtej współpracy były na tyle dobre, że nasze fotograficzne losy krzyżowały się jeszcze nie raz. W przypadku dzisiejszych zdjęć, pojawiła się ona z kimś dla niej bardzo ważnym czyli jej facetem.

Radek na co dzień pracuje, a niektórymi wieczorami zamienia się w prawdziwego superbohatera rodem z filmów Marvela. Jego supermocą jest wprawianie ludzi w dobry humor poprzez puszczanie dobrej muzyki jako DJ na różnego rodzaju imprezach 🙂 Jak się jednak okazało na zdjęciach z Magdą, Radek ma jeszcze jedną bardzo fajną i z mojego punktu widzenia przydatną cechę – nie boi się zdjęć.

To może brzmi śmiesznie, ale panowie w większości przypadków mają awersję do stawania przed aparatem. Jeśli już to robią to raczej niechętnie albo tylko dlatego, że kazała to im zrobić ich dziewczyna lub żona 😉 Nie są tego świadomi ale niestety później takie podejście doskonale widać i zarazem bardzo ciężko jest je „zatuszować” na samych zdjęciach. W przypadku Radka takiej potrzeby nie było, bo ten przypadek czuł się w tej sytuacji niemal jak ryba w wodzie 😉 A z Magdą przy boku to się po prostu nie mogło nie udać 😉

Zresztą zobaczcie sami co zrobiliśmy z ta dwójką zakochanych w sobie osób.

Z takimi właśnie ludźmi aż chce się pracować. Nie dość że są sympatyczni i otwarci na różnego rodzaju pomysły lub sugestie, to na dodatek sami proponują różne rozwiązania. Konfrontując to z przypadkami par, które pomimo wynajęcia fotografa z własnej woli, przychodzą na sesję jakby za karę, to jest to tym bardziej godne docenienia.

A więc jeśli ty moja droga lub mój drogi chciałbyś podobne zdjęcia aby uwiecznić jakieś fajne chwile w waszym życiu, to wystarczy się ze mną skontaktować. Czy to poprzez mail kontaktowy podany na blogu czy też przez którekolwiek kanał social media. Serdecznie zapraszam 🙂