fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki z internetów #39

dodany przezKamil Timoszuk 1 maja 2019 0 Komentarzy

Jak to się stało, że majówka w tym roku przyszła tak nagle? Powiedziałbym nawet, że znienacka. Ale może czasem tak jest lepiej aniżeli robić wielkie plany z których później nie wszystko albo nawet nic nie wychodzi?

Ja w tym roku przedłużoną majówkę mam powiedzmy, że ogarniętą od A do Z. Wszystko zacznie się od jutrzejszego „trzęsienia ziemi” w Warszawie, podczas Finału Pucharu Polski na Stadionie Narodowym. A później będzie tylko lepiej, z moim prywatnym finałem w niedzielę. Wtedy to zaliczę i mam nadzieję przeżyję, swój pierwszy półmaraton biegowy w Białymstoku 🙂 Może też to właśnie z tej drugiej przyczyny, podrzucam wam dziś do przejrzenia parę filmów w trochę motywacyjnym klimacie.

Na pierwszy rzut idą filmy z dwóch przeciwległych końców kraju – Krakowa i Trójmiasta. Pierwszy z nich to stricte motywacyjny materiał z południa Polski. Drugi natomiast to historia w pigułce zwycięzcy kategorii Elite ostatnich Medieval Games czyli Grześka Maraszkiewicza.

Live With Passion by G. – Grzegorz Maraszkiewicz

Wraz z Michał Sulinowski pragniemy przedstawić film pod tytułem "Live With Passion by G." Ukazuje on to co robię na codzień i przede wszystkim tłumaczy po co to robię, ale od początku… Nazywam się Grzegorz Maraszkiewicz, mam 23 lata, jestem czynnym zawodnikiem oraz trenerem CrossFit, certyfikowanym trenerem personalnym, absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, instruktorem przygotowania motorycznego. Sport to przede wszystkim moja pasja, a moje życie jest mocno z nim związane. Wiecej dowiesz się oglądając film. Jeśli Ci się spodobał – podaj dalej. PozdrawiamG.CrossFit Gdynia

Opublikowany przez Grzegorz Maraszkiewicz – Training by G. Piątek, 26 kwietnia 2019


Dwa kolejne materiały to relacje z zawodów. Na pierwszy rzut wpada Medieval Games i zmagania na zamku w Rynie. Jako drugi zaś do obejrzenia jest trochę starszy materiał, który gdzieś mi wcześniej umknął. Nie ukrywam jednak, że przez to jak jest zrobiony, to moim zdaniem jest po prostu warty pokazania dla wszystkich którzy go nie widzieli. A w roli głównej występuje w ni impreza o nazwie Wejher Games vol. III. Jeśli wam się spodobał, to możecie sprawdzić czy nie chcielibyście pojechać na 4 edycję tej imprezy, która odbędzie się w dniach 31 sierpnia i 1 września.