Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów odc. 23

dodany przezKamil Timoszuk 1 marca 2018 0 Komentarzy

Za kilka godzin poznamy workout 18.2 tegorocznych Open. Zanim jednak to się stanie, to zostańmy jeszcze na chwilę na polskim podwórku. Tutaj zaś zobaczmy to co już za nami oraz przed nami.

Dzisiejszy przegląd filmowy zaczynam od filmu podsumowującego zawody Adrenaline Team Challenge vol. 3. Zimowej edycji teamowych zawodów odbywających się w Stomil CrossFit w Grudziądzu.

Czas Open i Regionalsów to od jakiegoś już czasu okres Marcina Szybaja. Dla wszystkich zainteresowanych sylwetką tego zawodnika zostawiam materiał od Move TV, która zdecydowała się podpytać zawodnika o kilka rzeczy.

TOP polskiego CrossFitu

Interesujesz się CrossFitem? Marcin Szybaj – Crossfit Coach & Athlete trochę też 🙂 Coś tam rzuca, coś tam macha. Jakieś 220 kg w martwym ciągu 😀 Ćwiczy aż do odcinki! Marcin to TOP polskiego CrossFitu! Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Opublikowany przez Move TV Sobota, 24 lutego 2018


Jako ostatni dziś wjeżdża gorący materiał od The Rajperts. Nie jest to jednak film uwieczniający jakieś działania rodzeństwa z Warszawy. Przynajmniej nie w bezpośredni sposób. Tym razem jest to po prostu spot promujący nowe miejsce na treningowej mapie stolicy – Barbell Club Warszawa. Miejsce, którego pomysłodawcą jest Marek Gunia, a w którym będzie można spotkać kilka znanych twarzy z tego środowiska.

Barbell Club Warszawa

Ostatnio brakuje mi i czasu i atramentu w mojej pieczątce przez ilość papierów, które podbijam (i nie są to recepty dla mnie xD), ale udało mi się zrobić film dla Barbell Club Warszawa 🙂

Opublikowany przez The Rajperts Czwartek, 1 marca 2018