fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #9

dodany przezKamil Timoszuk 29 sierpnia 2017 0 Komentarzy

Przyznaję się, kłamałem. Prosto w żywe oczy, kłamałem Tym razem w temacie swoich tekstów. Ostatnio zapewniałem waz, że w te wakacje nie będzie już żadnych materiałów filmowych. Skąd jednak mogłem wiedzieć, że polskie środowisko crossfitowe będzie takie płodne w tym temacie?

Tak więc zanim dobra letnia pogoda pójdzie w niepamięć, a dzieciarnia podąży do szkoły, to ja mam coś dla was. Kolejną porcję filmów, które w jakiś sposób łączą się mniej lub bardziej bezpośrednio z polskim CrossFitem. A więc ciśniemy.

Na pierwszy strzał idą dwie produkcje z Wrocławia. Jedna bezpośrednio dotyczy CrossFit Wrocław, czyli boxa który istnieje już na mapie od 4 lat.

Druga z wrocławskich produkcji jest o tym, jak w skrócie wygląda montowanie sprzętu przez firmę HES. Firmy która niewątpliwie jest związana i z polskim CrossFitem i samym CrossFit Wrocław. Film jest o tyle ciekawy, że montaż odbywa się w dość specyficznym miejscu 🙂

Dawid Kujawski czyli człowiek z Krotoszyna od LOGinLAB, od kilku już ściąga do Polski studentów z uczelni Gerlev aby pokazać im, jak się robi krosfity w naszym kraju. Z relacji samych zainteresowanych wynika, że ekipy przyjezdnych są zadowolone z tego co tu zastają. Po za tym kolejne boxy i kolejne miejsca jakie odwiedzają, świadczą o tym, że także w Polsce wielu ludziom ten pomysł się podoba i chcą go wspomagać na swój sposób. Sprawdźcie więc, gdzie w tym roku Dawid zabrał studentów.

Na koniec zostawiłem sobie zaś „truskawkę na torcie”. The Rajperts – projekt, który wszedł z impetem na na krosfitowy polski rynek, miałem wrażenie w pierwszym momencie, że nie poszedł za ciosem. Po pierwszym fajnym materiale o bieganiu, nastąpiła względna cisza. Ja wiem, że mamy wakacje i te sprawy, ale jednak… Jakaś tam Gra o Tron może przecież poczekać, ale przyznajmy otwarcie – są rzeczy ważne i ważniejsze, tak? 😉 Na szczęście jednak Magda i Ksawery wracają. I to wracają z fajnym odcinkiem dotyczącym suplementowania się witaminami i innymi specyfikami. Warto obejrzeć i posłuchać.