fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #8

dodany przezKamil Timoszuk 24 sierpnia 2017 0 Komentarzy

Lato 2017 powoli się kończy i niebawem zacznie się 9-miesięczny okres oczekiwania na kolejny przyjemny pogodowo okres w roku. Zanim tak się jednak stanie to mam dla was parę crossfitowych filmów z polskiego podwórka.

Tegoroczny okres wakacyjny obfitował w kilka dużych imprez crossfitowych. Był nawet okres gdzie co tydzień można było podróżować po całym kraju w poszukiwaniu kolejnych sportowych emocji tego typu. Teraz, gdy kurz walki już opadł, spływają do wszystkich materiały właśnie z tych eventów. W tym przypadku będzie to Battle Of Europe 2017 oraz LOGinLAB 2017. Sprawdźcie to!

CrossFit to dobry i skuteczny motyw reklamowy? Niektóre firmy tak uważają, a najlepszym tego potwierdzeniem jest to, że produkują oni reklamy z tym motywem. Po tym jak jakiś czas temu chciał poczuć klimat jeden z banków, tak teraz padło na jednego z operatorów komórkowych. Całość rozgrywa się w CrossFit Dopamine, które na potrzeby tego spotu stało się siłownią 😉 Poza tym przez plan tej produkcji przewinęło się też kilka znanych twarzy z polskiego crossfitowego podwórka 🙂

A na sam koniec zostawiłem trailer. Trailer akcji, którą już wrzucałem parę dni temu na fanpage. W tym roku odbywa się już kolejna edycja akcji „BreastFit – Kobiecy biust, męska sprawa”, która ma na celu uświadomienie wszystkim potrzeby badania się pod kątem raka piersi. Fundacja OnkoCafe po raz kolejny już zaprosiła do współpracy czołowych polskich crossfiterów. Ci natomiast nie dość że są sprawni jak cholera, to tak jak określiła to jedna z moich koleżanek – „powinni być dostępni w każdej cukierni” 😀 Czy tak jest? Poniższy trailer trochę to zdradza, ale nawet ja jestem ciekawy końcowego tegorocznego efektu.