fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkimZawody & Eventy

Urywki internetów #43

dodany przezKamil Timoszuk 8 października 2019 0 Komentarzy

Już w nocy z czwartku na piątek ruszy kolejna edycja eliminacji do CrosssFit Games czyli popularne Openy. Zanim jednak to nastąpi warto jeszcze pozostać na naszym krajowym podwórku i uporządkować filmowo kilka spraw.

W ostatnich tygodniach na polskiej cenie CrossFit odbyło się kilka mniejszych bądź większych eventów o tejże tematyce. Dlatego przegląd zaczniemy od tych mniej oczywistych dla większości ludzi.

Takim wydarzeniem może być bydgoska kooperacja As Box oraz tamtejszego Wake Parku. Jak to wyszło w praktyce? To możecie zobaczyć na poniższym filmie. Jednak pierwsze co rzuca się w oczy już na samym początku, to pogoda/klimat, który w tym roku obawiam się, że już nie wróci.


Po tym jak warszawska impreza Wheel Throwdown przeszła już chyba definitywnie do historii, to na drugim końcu kraju, dokładniej w Krakowie, odbył się event w podobnym klimacie. Dzięki współpracy Fundacji Brak Barier oraz trenerki Moniki Pałki, w Małopolsce odbyła się impreza, podczas której mogły ze sobą porywalizować osoby na wózkach. Ciekawa formuła 1+1 czyli jeden w pełni sprawny zawodnik oraz jeden niepełnosprawny, było tą formą, która dała radość i satysfakcję obydwu stronom 🙂

Największą imprezą w ostatnim czasie były jednak zawody w Zielonej Górze czyli Battle Of Europe. Imprezą z której jak na razie ukazał się oficjalny trailer.

Przy okazji tejże imprezy powstał też kolejny film na kanale Amarok Nutrition. Szybka rozmowa pomiędzy Filipem Syrylakiem, a jednym z najlepszych zawodników w Polsce kategorii Masters czyli Marcinem Reusem. Panowie pogadali o różnych sprawach z dużym naciskiem na suplementację. Ja z wieloma zawartymi w tej rozmowie tezami się zgadzam, dlatego też podrzucam tę rozmowę i wam.