fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #41

dodany przezKamil Timoszuk 31 lipca 2019 0 Komentarzy

W przeddzień startujących CrossFit Games podrzucam dziś kolejną porcję crossfitowych filmów z rodzimego podwórka. Z jednej strony kolejne imprezy, a z drugiej odwieczny temat, który wydaje się nie mieć końca.

I od tego drugiego może by warto zacząć. Programy śniadaniowe mają to do tego, że w ciągu 2-3 godzin trwania programu starają się upchnąć w jednym czasie jak najwięcej tematów. I to nic, że wiele z nich jest taktowana pobieżnie i mało szczegółowo, ważne żeby coś się działo na ekranie. I ostatnio jednym z poruszonych tematów Pytanie na Śniadanie był ten mówiący o „presji doskonałego ciała”. Pomijając mniej lub bardziej słuszne założenie tego tematu, to przy realizacji posłużono się między innymi ludźmi z warszawskiego boxa CrossFit Dziki – Marcinem Dudczakiem (przekręcono nazwisko w podpisie) i Dominikiem Górskim. Jak to wyszło w praktyce? Aby to sprawdzić to musicie kliknąć w TEN link, ponieważ strona TVP nie daje możliwości przeklejenia materiału wideo na inne strony.

Na szczęście mogę tu wkleić materiał wideo ukazujący to jak wyglądały wewnętrzne zawody CrossFit Białystok. Było to już 13, ale w żadnym wypadku nie pechowe WYZWANIE.

Nowy tydzień nowe możliwości!Zapraszamy na zajęcia dla początkujących w każdy poniedziałek, środę i czwartek o 18:00 przy Sosabowskiego 28!Aaaaa tymczasem zerknijcie na film przywracający emocje WYZWANIA 13stego!MORKO MEDIAReebokSTEELSTORMAmarok NutritionKolorowo i ZdrowoPROUD FitnessFizjoterapia Trening Medyczny – Active#crossfitbiałystok #crossfit #cfb #białystok #bstok #wschodzącybiałystok #wyzwanie13

Opublikowany przez CrossFit Białystok Poniedziałek, 1 lipca 2019


Dzisiejsze podsumowanie zakończę jeszcze świeżym filmem prosto z Krotoszyna. LOGinLAB po raz 5 w tym roku odbył się na południu Polski. Zawody w tym roku przybrały trochę inną formę niż w latach poprzednich ale czy wyszło im to na dobre? O tym na pewno więcej mogą powiedzieć ci, którzy zawitali do Krotoszynforni. Faktem jest jednak to, że LOGinLAB pozostają w dalszym ciągu imprezą z największym organizacyjno-logistycznym potencjałem na terenie tego kraju.