fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #40

dodany przezKamil Timoszuk 28 czerwca 2019 0 Komentarzy

Pierwotnym założeniem tego cyklu tekstów było zbieranie w jednym miejscu wszystkich najnowszych filmów crossfitowych z polskiego podwórka. Ale dziś będzie trochę paradoksalnie – ani najaktualniej, ani też do końca crossfitowo. Ale i tak warto zostać do końca.

Zaczniemy jednak prawilnie czyli crossfitowo. W tym przypadku ostatnio przeglądając YouTuba dwa poniższe filmy pojawiły mi się w poleconych. Kliknąłem, obejrzałem, spodobało mi się, ale się zdziwiłem. Czym? Przede wszystkim datą ich publikacji która sięga już lutego 2019 roku. Kawał czasu temu jakby nie patrzeć. Jednak i tak nie widzę przeszkód aby nie wstawić tutaj produkcji z kanału boxa z Zielonej Góry czyli CrossFit 8K48.

Na drugi ogień pójdzie bit, dobry bit. Autorstwa Hansa Solo, 52 Dębiec, a także Peji i Samera. Pomyślicie – a co to ma wspólnego z CrossFitem? Po pierwsze tytuł, który brzmi „Tabata” czyli to co wszyscy dobrze znamy 😉 Poza tym po obejrzeniu całości, nie będzie już żadnych wątpliwości, że ten utwór świetnie pasuje do tego zestawienia. Żeby dopełnić obrazka to napisze tylko, że całość została nagrana w poznańskiej Iron Arenie.

Na koniec zaś zostawiłem coś chyba najważniejszego z dzisiejszego zestawienia. Coś co być może zmieni życie. Jeśli nie wasze to czyjeś, ale właśnie dzięki wam. W jaki sposób? Pod spodem znajdziecie film promocyjny Fundacji DKMS czyli fundacji, która zajmuje się kojarzeniem potrzebujących dawców szpiku i ludzi, którzy takowy chcą oddać. I jedną z takich osób jest bohater poniższego materiału czyli Artur Kowalczyk. Człowiek, którego wielu z was może kojarzyć z jednej strony jako warszawskiego fotografa, którego osobiście bardzo cenię. Z drugiej zaś zawodnika CrossFit urzędującego na co dzień w boxie CrossFit R99. To właśnie też tam, czyli w niemalże jego naturalnym środowisku, został nakręcony ten spot. KONIECZNIE zobaczcie!

Fotka otwierająca tekst pochodzi z tegorocznych zawodów Medieval Games w Rynie, której jej autorem jest Jarosław Popielarczyk.