Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #4

dodany przezKamil Timoszuk 19 czerwca 2017 0 Komentarzy

Wakacyjna aura nie sprawia, że chce nam się siedzieć coraz więcej w domu, a już tym bardziej przy komputerze. Jednak jeśli spędzacie ten dzisiejszy wieczór właśnie tak, to mam dla was filmową mieszankę prawdziwego oldschoolu i całkowitej nowości.

Nie wiem jak wielu z was, którzy właśnie zaglądają na mojego bloga, pamięta początki CrossFitu w Polsce. Początki które de facto były zaledwie kilka lat temu, ale oglądając poniższy materiał można odnieść wrażenie, że to było całe wieki temu. Materiał upamiętniający obóz sportowy w giżyckim COS-ie to moim zdaniem prawdziwa perełka. Można dzięki niemu zobaczyć jak zaczynali to całe szaleństwo tacy ludzie jak Kasia Baranowska (CrossFit Mokotów & CrossFit Białystok), Łukasz Wysocki (CrossFit Elektromoc), Ariel Sawczuk (CrossFit Lublin), Bartek Macek (CrossFit Mokotów) czy wiele innych pozytywnych mordeczek 🙂 Jak dla mnie to jest mega materiał!

Wprawdzie zawody Regionals zakończyły się stosunkowo niedawno, to ja mam wrażenie, że minął spory kawał czasu. Jednak w międzyczasie powstało kilka materiałów odnośnie tej imprezy, które nazwijmy są takimi typowymi „behind the scenes”. W tym przypadku jest to materiał w największym stopniu o jednym z polskich reprezentantów na tej imprezie czyli Pawle Leśnikowskim. Jeśli tego jeszcze nie widzieliście to sprawdźcie to!

Na koniec zaś prawdziwa świeżynka, wypuszczona kilka godzin temu. Promo warszawskiego boxa CrossFit Wilanów, który od niedawna jest częścią duetu wraz z CrossFit Dopamine. Ich nowe otwarcie wygląda zaś tak!

A już w sobotę sam wybieram się w to stare/nowe miejsce, aby uwiecznić na zdjęciach wewnętrzne zmagania klubowiczów CrossFit Wilanów oraz CrossFit Dopamine. Jeśli ktoś ma czas i ochotę to niech wpada do Wilanowa na imprezę o nazwie Fitness Battle.