fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #37

dodany przezKamil Timoszuk 2 lutego 2019 0 Komentarzy

Nowy rok filmowy w crossfitowym świecie tutaj na blogu rozpoczyna się właśnie teraz. Bo tak się składa, że już w styczniu ujrzało światło dzienne kilak wartych obejrzenia materiałów.

Bronisław Olenkowicz w tym roku rozpoczął z wysokiego pułapu startowego. Wybrał się on na imprezę The European Championships 2019 w Anglii. Crossfitowy event, który stał się niemalże jednoosobowym popisem zawodnika z Polski, który wygrał cała tą imprezę. Jak to wyglądało tam na miejscu możecie zobaczyć szczątkowo w poniższym materiale.

The European Championships 2019

OFFICIAL EVENT VIDEO #TEC19 Check out this years event video, captured by the incredible Last Light Films 🎥⁣Registration is now open for this years qualifiers too, plus if you sign up before Friday you'll receive a free event t-shirt as well 🙌🏻⁣ 🔸Headline Sponsors:⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣Rocktape UK⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣🔸Powered By:⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣XENIOS USACLN AthleticsConcept2⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣🔸Event Partners:⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣The Athlete ProgramFitAID Europe⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣#rocktapeuk⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣#theathleteprogram⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣#xeniosusa⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣#clnathletics⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣#fitaideurope⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣#concept2

Opublikowany przez The European Championships Wtorek, 29 stycznia 2019


Drugim czołowym polskim zawodnikiem jaki dziś pojawi się w tym miejscu jest Bartek Lipka. Jakiś czas temu miał on możliwość wzięcia udziału w sesji zdjęciowej dla magazynu Men’s Health z produkowania której powstał poniższy materiał filmowy.

Bartek Lipka w czerwcowym MH

Może ciężko w to uwierzyć, ale Bartek Lipka nie zawsze był w fenomenalnej formie. Każdy kiedyś zaczynał 😉 Jeśli świat CrossFitu kusi Cię perspektywą wszechstronnej sprawności – zacznij właśnie od tego treningu: www.menshealth.pl/fitness/Trening-Bartka-Lipki-poziom-podstawowy,12605,1

Opublikowany przez Men's Health Polska Poniedziałek, 28 stycznia 2019


Na koniec zaś zostawiam wam materiał od 19-letniego Kacpra Stepaniaka. Chłopak stara się wytłumaczyć wszystkim stawiającym swoje pierwsze kroki w temacie CrossFitu co znaczą te wszystkie hasła i skróty, które na początku wiele osób straszy. Materiał nie jest doskonały, ale i tak należą się brawa za podjęcie tematu. Poza tym możecie sprawdzić inne filmy na jego kanale na YouTube, który powoli się rozwija.