fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #37

dodany przezKamil Timoszuk 2 lutego 2019 0 Komentarzy

Nowy rok filmowy w crossfitowym świecie tutaj na blogu rozpoczyna się właśnie teraz. Bo tak się składa, że już w styczniu ujrzało światło dzienne kilak wartych obejrzenia materiałów.

Bronisław Olenkowicz w tym roku rozpoczął z wysokiego pułapu startowego. Wybrał się on na imprezę The European Championships 2019 w Anglii. Crossfitowy event, który stał się niemalże jednoosobowym popisem zawodnika z Polski, który wygrał cała tą imprezę. Jak to wyglądało tam na miejscu możecie zobaczyć szczątkowo w poniższym materiale.


Drugim czołowym polskim zawodnikiem jaki dziś pojawi się w tym miejscu jest Bartek Lipka. Jakiś czas temu miał on możliwość wzięcia udziału w sesji zdjęciowej dla magazynu Men’s Health z produkowania której powstał poniższy materiał filmowy.


Na koniec zaś zostawiam wam materiał od 19-letniego Kacpra Stepaniaka. Chłopak stara się wytłumaczyć wszystkim stawiającym swoje pierwsze kroki w temacie CrossFitu co znaczą te wszystkie hasła i skróty, które na początku wiele osób straszy. Materiał nie jest doskonały, ale i tak należą się brawa za podjęcie tematu. Poza tym możecie sprawdzić inne filmy na jego kanale na YouTube, który powoli się rozwija.