fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #35

dodany przezKamil Timoszuk 14 grudnia 2018 0 Komentarzy

Święta, święta i… zanim nastąpią te dni na które podobno wiele osób czeka, trzeba jeszcze oczywiście posprzątać. Dlatego dziś wjeżdżają porządki z filmami crossfitowymi z polskiego podwórka które pojawiły się w ostatnim czasie.

Będzie to najprawdopodobniej ostatni tego typu materiał w tym roku, dlatego będzie on trochę obszerniejszy aniżeli standardowe trzy filmy.

Zaczynamy od szybkiej i treściwej relacji z wewnętrznych zawodów CrossFit Dopamine w Warszawie. Imprezy, której tym razem nie widziałem na żywo ale na podstawie tego jak wyglądały poprzednie jej edycje, to jestem w stanie uwierzyć, że było zacnie 😉


Kiedy myślisz o „polskim kobiecym CrossFicie”, to niemal od razu przychodzi ci na myśl Gabi Migała. Młoda krakowianka, która przebojem wdarła się nie tylko na polską, ale także i zagraniczną scenę. I coś mi się tak wydaje, że chce się tam zadomowić na dobre 😉 Poniżej możecie zobaczyć materiał o niej przygotowany przez jej głównego sponsora czyli firmę BlachProfil 2.


CrossFit vs. Kulturystyka – niemal odwieczny spór odkąd te dwie formy ruchu pojawiły na scenie. Mateusz Wasilewski jest jednak dobrym przykładem na to, że obie te rzeczy można ze sobą po prostu połączyć. Jak? Obejrzyjcie film od 6Pak.tv.

Na koniec zaś został materiał najdłuższy, ale być może dla wielu z was najciekawszy. Tym filmem jest relacja z krakowskiego projektu pod nazwą CrossFit Athlete Training Camp. Inicjatywy Mieszko Bulika, który ruszył także z kanałem na YouTube, do którego sprawdzenia także zachęcam.