fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #33

dodany przezKamil Timoszuk 26 października 2018 0 Komentarzy

Trzy boxy w trzech miastach czyli dziś wjeżdża na bloga filmowy przegląd tego, jak polskie boxy starają się zachęcić ludzi do odwiedzenia ich tej jesieni. Zaczynamy!

Spoty reklamowe poszczególnych boxów są już niemal stałym elementem mojego blogowego cyklu Urywków internetów. Dlatego dziś przegląd zaczniemy od okolic Warszawy, a dokładniej rzecz biorąc jej południowej  strony. Bowiem to właśnie w Piasecznie znajduje się miejsce o nazwie CrossFit Box Ekipa.

Opublikowany przez Box Ekipa Środa, 17 października 2018


Następnie przenosimy się do Krakowa i do boxa CrossFit Lea. Miejsca które miałem okazję ostatnimi czasy odwiedzić za sprawą imprezy charytatywnej na rzecz psów. Żałuję, że tym razem nie mogłem tam potrenować, bo miejsce na pewno robi wrażenie już od samego wejścia.

CrossFit Lea #więcejniżsiłownia

Miejsce, które zrodziło się z pasji, które łączy najlepszy zespół trenerów jaki można sobie tylko wyobrazić. Miejsce, które tętni życiem już od pierwszych godzin po otwarciu drzwi.Przyciąga nietypowym, industrialnym wnętrzem, programowaniem treningowym na wysokim poziomie, różnorodnością, jakością i ilością dostępnego sprzętu oraz pozytywną energią, którą zaraża się absolutnie każdy, kto przekracza jego próg.Box CrossFit Lea to bezdyskusyjnie jedno z tych miejsc na mapie Polski, które trzeba odwiedzić będąc pasjonatem tego sportu – dwie sale CrossFit, Sala Fitness i Strefa Endurance. Łącznie ponad 1000 metrów kwadratowych powierzchni do zrobenia formy na lato 🙂 Przyjdź i przekonaj się sam, bo to zdecydowanie #więcejniżsiłownia.

Opublikowany przez Centrum Fitness Lea Środa, 30 maja 2018


Na koniec zaś lecimy do Bydgoszczy i jednego z najstarszych crossfitowych miejsc w tym kraju. Dokładnie rzecz biorąc to do CB163. A z samym boxem nierozerwalnie od zawsze wiąże się i kojarzy Sebastian Szubski – współtwórca tego miejsca. Dziś możecie posłuchać tego sympatycznego olbrzyma w tym krótkim materiale.

CB163 CREW #1 Sebastian – Head Coach

Uwaga❗ Czy znacie cały zespół CB163? ❓🧔 🏋️‍♀️👩‍💻👨👨‍🚒👱‍♂️🧑👩‍🎓🏃‍♀️👩‍💼Przygotowaliśmy dla Was krótkie „historie” każdego z nas.Co robimy w klubie. Czym się zajmujemy poza nim. Skąd się wzięliśmy w CB163. Jedno jest pewne. Gdyby nie Sebastian, nie byłoby nas tutaj…🎞️ Odcinek pierwszy: „Head Coach” 🧔#CB163 #KSIĘŻNICZKI #OGRY #BecomingMachinesSince2013#StudioTreninguPersonalnego#Bydgoszcz #Community#Crew #PositiveMindset#CrossFitMadeNotBorn#Fitness #Training#CbFamily#CompTrainClass#CB163EnduranceCrew#PowerSpeedEndurance

Opublikowany przez CB163 Wtorek, 23 października 2018