fbpx
Foto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #32

dodany przezKamil Timoszuk 20 września 2018 0 Komentarzy

Kolejne filmowo crossfitowe podsumowanie wjechało na bloga. Tak po prostu i bez przyczyny 😉

Dziś w zestawieniu są 3 filmy z czego dwa dotyczą imprez, które się odbyły, a jeden dotyczy pewnego miejsca. Dziś jednak zaczniemy od podsumowania All Stars Gymnastics Camp. Obozu gimnastycznego Marcina Szyca i Pawła Wierzchonia, który w te wakacje urzędował w Nysie. I kto na nim był to doskonale wie, że to był świetnie zainwestowany czas. A teraz wy możecie zobaczyć pigułkę z tego co tam się działo.

All Stars Gymnastics Camp Nysa 2018

📢📢📢 No to oficjalnie ! 🎳🔥🎳🔥 Odpalamy oficjalny film z letniego obozu gimnastycznego w Nysie 2019 😍Serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych zmagań podczas największego obozu gimnastycznego w Polsce 😎Zobaczcie co w tym roku ekipa All Starsów przygotowała dla uczestników o obozu i jak uczestnicy dawali sobie radę z wyzwaniami jakie stawiali nasi trenerzy 😅Mamy nadzieję, że film zainspiruje Was do spróbowania swoich sił w gimnastyce, ponieważ już w lutym odpalamy kolejną edycję tym razem w Białej Podlaskiej, czyli druga edycja zimowego obozu All Stars Gymnastics Winter Camp – Biała Podlaska 5-10 lutego⚠️ Można się już zapisywać na zimowy obóz ! ⚠️Przewidujemy dla Was jeszcze więcej atrakcji oraz nowości ! Sprawdźcie to ! Niebawem będziemy informowali o tym co będziecie mogli się spodziewać na zimowym obozie 😉 __________________Organizatorzy:SZYC_Gymnastics CoachGym Solutions – Paweł Wierzchoń Gymnastics CoachPartner gospodarz: NTG NYSASponsorzy:MTideaWorkoutShop.plAliness naturalne suplementy dietyWsparcie cateringowe: Fit Diet Catering Ukradli Talerze NysaWsparcie medialne:KamilTimoszuk.plKamil Keenan VisualsAmbasadorka obozu: Zuza Kijanowska

Opublikowany przez All Stars Gymnastics Camps Środa, 19 września 2018

Drugi materiał to podsumowanie 12 edycji Battle Of The Machines czyli jednej z najstarszych imprez crossfitowych w tym kraju. Jak zwykle było dużo, ciężko i wesoło 🙂 Jeśli ktoś się czuje zachęcony do startu w tej imprezie, to już wiadomo, że 13 edycja odbędzie się 15 sierpnia 2019 roku!

BOTM vol. XII

Wiecie, że mija miesiąc od XII edycji BOTM? 😯 My już myślimy o kolejnych zawodach 😎Jednak zanimim ogłosimy szczegóły XIII edycji, sprawdźcie jak (oczywicie w wielkim skrócie) wyglądały tegoroczne wydarzenia 💪.🎥 Film Adam Warlinski#BOTM #BattleOfTheMachines#CB163 #KSIĘŻNICZKI #OGRY#BecomingMachinesSince2013#Bydgoszcz #Community#CrossFitMadeNotBorn#WodZero #JustDoIt#WodBender #ForFun#AfterParty #24hCap

Opublikowany przez CB163 Niedziela, 9 września 2018

Na koniec zaś film promocyjny warszawskiego boxa CrossFit Dopamine. Jeśli szukasz swojego miejsca do treningów w stolicy to być może będzie to Twoje miejsce.

Opublikowany przez CrossFit Dopamine Środa, 5 września 2018