Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #31

dodany przezKamil Timoszuk 21 sierpnia 2018 0 Komentarzy

Do końca wakacji została jeszcze chwila ale czas już zacząć podsumowywać pewne wydarzenia jakie zadziały się w minionych dwóch miesiącach. Najlepiej w formie filmów.

Dzisiejszy przegląd zapoczątkują dwa filmy z Krotoszyna. Oba podsumowujące tegoroczną edycję LOGinLAB ale na dwa różne sposoby. Jeden z filmów to oficjalna relacja z tego co działo się przez 3 dni w Krotoszynforni, a drugi to szybki materiał od Radia ESKA.

ESC Login Lab

Zawody LOGinLAB. KRT '18 – NIGHT SHOW w Krotoszynie ponad 200 zawodników z całej Polski i nie tylko, zmierzyli się w zawodach Crossfit 3 dni zawodów 3 dni zmagań. Krótka Video RelacjaPodziękowania dla:MentosMagnolia Parkhummelwww.gall-icm.pl

Opublikowany przez ESKA Wołodźko i Stajniak z Kasią Pawlak na 104,9 fm Poniedziałek, 16 lipca 2018


Po Gamesach już jakiś czas temu opadł kurz, ale do tych zawodów zawsze warto wrócić. A w szczególności do człowieka, który zdominował tę imprezę i nic nie wskazuje na to aby miało się to w najbliższym czasie zmienić. Tak, mowa tu człowieku który nazywa się Mat Fraser.

Mat Fraser – 2018 CrossFit Games Champion

Three times a Champion. Mathew Fraser – 2018 CrossFit Games Champion.https://www.roguefitness.com/athletes/mat-fraser

Opublikowany przez Rogue Fitness Wtorek, 7 sierpnia 2018


Na koniec zaś dwa filmy trochę crossfitowe, a trochę nie. Pierwszy to produkcja Marcina Szyca czyli współtwórcy All Star Gymnastics Camp, który w taki filmowy sposób podsumował swoją współpracę z jednym ze swoich podopiecznych.

🔥🔥***PREMIERA!!!***🔥🔥⚡ "Gymnastics For Everyone" ⚡Kochani, nareszcie mogę Wam zaprezentować efekty projektu, nad którym ostatnio intensywnie pracowaliśmy 😍 Jestem mega zadowolony z efektu 😄 Mam nadzieję, że Was też porwie ta video opowieść o mojej pasji 💪💪 Dajcie znać 😉Coach Szyc 💪#GymnasticsForEveryoneBez Was tego filmu by nie było ♥️ Marcin Kalinowski Kamil Keenan Visuals Natalia Miedziak-Skonieczna – Fotografia Róża Grochowska – Make Up

Opublikowany przez SZYC_Gymnastics Coach Poniedziałek, 16 lipca 2018


Na koniec zaś wrzucamy coś na ząb. A to za sprawą Pascala Bronickiego czyli kucharza znanego z programów kulinarnych, oraz przede wszystkim Kamila Pietrowicza. Człowieka, który gotował w wielu miejscach w swoim życiu. Na szczęście jednak teraz osiedlił się we własnym lokalu o nazwie Kubek i Micha, który mieści się w warszawskim boxie CrossFit Elektromoc. Jednym słowem zabójczo dobre połączenie, które miałem już okazję testować, a dzięki temu mogę napisać tylko jedno – POLECAM!