fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #30

dodany przezKamil Timoszuk 7 sierpnia 2018 0 Komentarzy

Od dobrych już kilku lat lato kojarzy mi się z czasem, kiedy odbywają się finałowe zmagania The CrossFit Games. Kilkudniowej imprezy, która w momencie końca wywołuje u mnie odczucia pod tytułem – „To już? Tak szybko?”.

I podobne pytania można zadać gdy widzi się filmowe podsumowanie tej parodniowej imprezy, które wjechało już do internetów. W tym roku jednak co ciekawe, nie ma tam szaleńczego tempa, mocnej muzy czy chęci podkreślenia czegokolwiek. Tegoroczny film z mojej perspektywy jest trochę inny.

Inną dużą imprezą, która ostatnio odbyła się w naszym kraju jest oczywiście LOGinLAB. Z niej natomiast jeszcze nie ma oficjalnego filmu ale jest za to materiał kręcony z zupełnie innej perspektywy. Mianowicie Tomasz Tamioła, który był sędzią na tym evencie postanowił go też uwiecznić w postaci filmu. Sprawdźcie.

Log in Lab KRT '18

Jedną z moich pasji, poza byciem trenerem, jest kręcenie i montowanie filmów, co idzie z resztą zauważyć na tym fanpejdżu 🎥 W wolnych chwilach między treningami, siadam do kompa i montuję to i owo. Kilka tygodni temu razem z ekipą Sędzia Zgred miałem przyjemność sędziować 3-dniowe zawody LOGinLAB. W przerwach między startami zawodników łapałem za aparat i nagrywałem 📷 Finalnie udało się zmontować coś takiego ⬇ ⬇ ⬇ Film przedstawia cały event w telegraficznym skrócie 🙂Podoba sie? Udostępnij 💪🏻

Opublikowany przez Tomasz Tamioła – trener personalny Czwartek, 2 sierpnia 2018

Test Sprawności to impreza, która odbyła się także niedawno temu w Katowicach, a serwis COMTV.PL przygotował z tego reportaż. Jeśli ktoś ciekawy tego jak to wyszło (zawody i sama relacja) to klikajcie w film pod spodem.

28 i 29 lipca w Katowice – oficjalny profil miasta pod Spodek miał miejsce finał II edycji Test Sprawności – imprezy sportowej mającej na celu wyłonienie najsprawniejszej Polki i Polaka w 2018 roku. Na uczestników czekały wyjątkowo trudne konkurencje wymagające siły, refleksu, koordynacji i techniki…

Opublikowany przez COMTV.pl Poniedziałek, 30 lipca 2018

Na koniec zaś poznajcie Marcina. Marcin trenuje we Wrocławiu w Hardy CrossFit i bardzo to sobie chwali 🙂 Dlatego chyba nie było problemu z tym aby namówić go na rozmowę przed kamerami o tym dlaczego CrossFit i dlaczego Hardy CrossFit.

Poznajcie Marcina – trenuje w Hardym

💪💪💪Nadal zastanawiasz się czy CrossFit jest dla Ciebie? Poznaj Marcina, który z pewnością Cię przekona, że warto rozpocząć trenować właśnie z nami. Z kursem dla początkujących On-Ramp startujemy 28 sierpnia. Więcej na: http://bit.ly/2Mfy74m

Opublikowany przez Hardy Wyższa Forma Środa, 1 sierpnia 2018