fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #3

dodany przezKamil Timoszuk 31 maja 2017 0 Komentarzy

Europejskie Regionalsy już od piątku, a więc dziś w przeglądzie polskich filmów crossfitowych zostajemy po części w tym klimacie. Zarówno cofamy się trochę w przeszłość, jak i spoglądamy w ciekawie zapowiadającą się przyszłość.

Póki co, w tym roku dużych crossfitowych imprez za wiele w naszym kraju jeszcze nie było. Jak na razie tą największą i najbardziej chwaloną były zdecydowanie Medieval Games w Rynie. Trzeba było sobie jednak trochę poczekać na jakąś ciekawą relację z imprezy, która by swoim poziomem dorównała samym zawodom.

Medieval Games 2017

Tak było podczas Medieval Games 2017! 🙂

Opublikowany przez Medieval Games Wtorek, 23 maja 2017

Na tegorocznych Regionalsach zabraknie niestety Miłosza Staworzyńskiego. Pomimo tego, że jego powrót po ciężkiej kontuzji był iście imponujący, to trochę zabrakło aby znaleźć się w topowej 30 crossfiterów w Europie. Na jego miejsce wskoczył za to Paweł Leśnikowski, którego razem z Miłoszem można zobaczyć w klimatycznym wideo promującym warszawski box CrossFit Genius.

Na sam koniec została dziewczyna, o której za jakiś czas może usłyszeć znacznie więcej osób niż teraz przeczyta ten tekst. Darina Nikitenko to 11-latka posiadająca dwa obywatelstwa – polskie i ukraińskie. Na co dzień jednak żyje i trenuje we Wrocławiu, a dokładniej w tamtejszym boxie Bridge Nation CrossFit. Czy jest to następczyni Gabi Migały i Szymona Urbańskiego? Na mówienie o tym jest zdecydowanie za wcześnie. Jednak film pokazujący jej obecne umiejętności, daje pewne podstawy aby tak właśnie sądzić.