Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #29

dodany przezKamil Timoszuk 26 lipca 2018 0 Komentarzy

Nie wiem czy to kwestia wakacji czy może tego, że umyka coś mojej uwadze, ale dopiero po miesięcznej przerwie wraca mój cykl filmowo-crossfitowy. Na szczęście wraca z mocnym materiałem.

Tym mocnym uderzeniem jest premierowy film promocyjny linii odzieżowej crossfitowego Teamu z Krakowa BP2. Gabriela Migała, Laura Horvath oraz Michał Grzesiewicz wzięli udział w produkcji, której zarówno oni jak i ich główny sponsor czyli Blachprofil 2 nie muszą się wstydzić. Dynamiczny, spójny, mocny – te określenia chyba dobrze pasują do poniższej produkcji. Sprawdźcie.

Na drugi rzut idzie materiał od znanych już w tym cyklu tekstów na moim blogu The Rajperts. Tym razem zawitali oni na zawody Battle Of Iron Wheels 2018. Co zobaczyli i uwiecznili możecie sprawdzić w poniższym filmie.

The Rajperts x Battle of Iron Wheels 2018

Lepiej późno niź później… albo wcale :)Przedstawiamy Wam serdecznie"The Rajperts x Battle of Iron Wheels 2018" !A to wszystko dzięki:Iron Wheels Iron ArenaAktywnie365HES WrocławXawery MiodowyMaslove – masło 100% orzechoweHealthy People PolskaBLACKROLL POLSKAAveppi PoznańGlobal NutritionFundacja Balian SportAthletesZonePowoli się uczę obsługi zabawki FeiyuTech Polska :)Love, Ksawik (bo Magda nie umie xD)

Opublikowany przez The Rajperts Poniedziałek, 9 lipca 2018

Na koniec zaś produkcja promocyjna miejsca o nazwie HERO Box ze Świecia. Po prostu zobaczcie ją sami 🙂

HEROBOX-POZNAJ SIEBIE!

Opublikowany przez HERO BOX Wtorek, 19 czerwca 2018