fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #28

dodany przezKamil Timoszuk 5 czerwca 2018 0 Komentarzy

Założeniem tej serii tekstów na moim blogu było regularne publikowanie w nich trzech filmów z polskiej sceny crossfitowej. Ale że od przybytku głowa nie boli, to dziś wjeżdża cała piątka!

Na start wchodzi dziewczyna jaką wielu kojarzy. Jedna z tych pań, która ewidentnie lubi dźwigać, a do tego jest siostrzaną częścią rodzinnego tandemu o nazwie „The Rajperts”. Mówiąc krótko, przed wami Magda Rajpert.

Magda still lifts!

Długo nas tu nie było, ale za to mamy dla Was świeżutki edit z Magdalena Rajpert w roli głównej! ReebokCrossFit Box EkipaFeiyuTech Polska

Opublikowany przez The Rajperts Sobota, 12 maja 2018


W coraz większej ilości boxów prowadzone są konkursy na najbardziej aktywnych klubowiczów. Co box, to różne zasady nagradzania. Jednak idea i pomysł sam w sobie jest zdecydowanie godny pokazywania i chwalenia. Dlatego dziś przed wami materiał o Lidii Chilewskiej z bydgoskiego CB163.

Klubowicz Miesiąca #5 Lidka

💥Majową Klubowiczką Miesiąca zostaje Lidia Chilewska!💥Cytując Lidzie – jest z nami od kamienia łupanego. Zawsze uśmiechnięta, z ogromnym zapałem do pracy na treningach. Kobieta, która sztangi się nie boi! 💪„Jestem szczęśliwa” – cieszymy się, że możemy mieć w tym swój udział! 😀#CB163 #KSIĘŻNICZKI #OGRY #BecomingMachinesSince2013#StudioTreninguPersonalnego#Bydgoszcz #Community#Crew #PositiveMindset#CrossFitMadeNotBorn#Fitness #Training#CbFamily#CompTrainClass#KlubowiczMiesiąca #Maj

Opublikowany przez CB163 Wtorek, 29 maja 2018


Skoro już jesteśmy przy indywidualnych wizytówkach filmowych, to Muscle Store przygotował materiał o jednym z czołowych polskich zawodników – Miłoszu Staworzyńskim. Miłosz opowiada o swoim boxie CrossFit Genius w Warszawie i nie tylko.

CrossFit Genius

Kontynuując zajawkę na CrossFit, przedstawiamy Wam Miłosz Staworzyński – CrossFit Coach i jego CrossFit Genius – mega klimatyczne miejsce w Warszawie, gdzie zrobicie naprawdę solidny trening na świeżym powietrzu!💪🏋️Bez względu na to, czy trenujecie zawodowo, czy dopiero chcecie zacząć swoją przygodę z CrossFitem, zajrzyjcie do CrossFit Genius – przekonacie się, że warto!😉Tu czuć, że sport to prawdziwa pasja i styl życia.😎💪Zobaczcie sami! ⬇️PS. Już na dniach oczekujcie również wywiadu z Miłoszem, z którego dowiecie się więcej o Nim, jego planach i o samym CrossFicie 😉

Opublikowany przez Muscle Store Środa, 30 maja 2018


W Krakowie zaś ruszył kolejny box o nazwie CrossFit Lea. Czego mogą spodziewać się ci, którzy tam zawitają? Jak wyposażone jest to miejsce i jak dużo jest tam przestrzeni dowiecie się z poniższego promo.

CrossFit Lea #więcejniżsiłownia

Miejsce, które zrodziło się z pasji, które łączy najlepszy zespół trenerów jaki można sobie tylko wyobrazić. Miejsce, które tętni życiem już od pierwszych godzin po otwarciu drzwi.Przyciąga nietypowym, industrialnym wnętrzem, programowaniem treningowym na wysokim poziomie, różnorodnością, jakością i ilością dostępnego sprzętu oraz pozytywną energią, którą zaraża się absolutnie każdy, kto przekracza jego próg.Box CrossFit Lea to bezdyskusyjnie jedno z tych miejsc na mapie Polski, które trzeba odwiedzić będąc pasjonatem tego sportu – dwie sale CrossFit, Sala Fitness i Strefa Endurance. Łącznie ponad 1000 metrów kwadratowych powierzchni do zrobenia formy na lato 🙂 Przyjdź i przekonaj się sam, bo to zdecydowanie #więcejniżsiłownia.

Opublikowany przez Centrum Fitness Lea Środa, 30 maja 2018


Na koniec zaś do Władysławowa gdzie odbył się obóz Weightlifting Camp – Władysławowo 2018 od BMZ Team. W pigułce wyglądał on tak.

BMZ TEAM – Weightlifting Camp, Władysławowo 2018

Weightlifting Camp – Władysławowo 2018 – film z ostatniego obozu BMZ Team!

Opublikowany przez BMZ Team Wtorek, 29 maja 2018