fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #27

dodany przezKamil Timoszuk 13 maja 2018 0 Komentarzy

Majowy weekend, standardowy z jedną sobotą w tygodniu, chyli się ku końcowi. Dlatego zanim to zrobi, na bloga wchodzi kolejna, tym razem rozszerzona, porcja filmów crossfitowych z polskiego podwórka.

Zacznę od starszej produkcji, która ma już dobrych kilka miesięcy, ale wcześniej jakoś nie wpadła mi w oko. Produkcji pochodzącej z Grudziądza i przedstawiającej to jak wygląda i jak funkcjonuje Stomil CrossFit czyli tamtejszy box. Jeśli ktoś jest ciekawy to zapraszam do obejrzenia.

Jako drugi tym razem pojawi się film reklamowy. Wyjątkowy film reklamowy. I o dziwo nikt mi nie płaci za to abym tka pisał 🙂 A dlaczego ten film jest wyjątkowy? Przede wszystkim dlatego, że występuje w nim moja mama! A do tego bierze udział w nim Radosław Turczyński czyli trener którego powinniście znać jeśli śledzicie moje social media oraz jego fajna rodzina 🙂 Film ukazuje firmę z Białegostoku produkująca tape’y czyli Rea Tape.

REA TAPE Official Promo Clip

REA TAPE Official Promo Clip

Opublikowany przez REA TAPE Piątek, 11 maja 2018


Z Białegostoku lecimy na chwilę do Krakowa gdzie powstały tam zawodowy crossfitowy BP2 Team zyskał nową zawodniczkę. Firma BlachProfil 2 zakontraktowała do swego teamu młodziutką Laurę Horvath, jedną z czołowych zawodniczek w Europie w tym roku.

My BP2 TEAM has a new member ❗️✨.Welcome to the BLACHPROFIL 2 tribe 🐺 @laura horvath✨💛🥂I can’t wait to our joint trainings & competition 💪🏼.#BP2team#BP2#blachprofil2#RoadToRegional#EuropeRegional#CrossFit

Opublikowany przez Gabriela Migała Czwartek, 10 maja 2018


Na koniec zaś wracamy na Podlasie i cofamy się w czasie. Głównie dlatego, że w CrossFit Białystok odbyły się ostatnio wewnętrzne zawody o nazwie WYZWANIE, których telegraficzny skrót możecie obejrzeć już pod spodem. Zapraszam!

WYZWANIE XI powered by Sieńko i Syn

Flash back! 💥 Przenosimy sie na chwilę do emocji podczas #WYZANIEXI powered by Sieńko i Syn. Obejrzyjcie i oceńcie koniecznie! Naszym zdaniem #SZTOS 👌👍💪Było mocno! 🔥Juz nie możemy doczekać sie kolejnej edycji. A Wy?? 💙❤️Audi Sieńko i SynVolkswagen Sieńko i Synrealizacja: MMPstudio

Opublikowany przez CrossFit Białystok Środa, 9 maja 2018