fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #26

dodany przezKamil Timoszuk 24 kwietnia 2018 0 Komentarzy

Ciepły okres roku w Polsce nadchodzi już całkiem poważnie. Nie upoważnia to jednak nikogo do zwalniania tempa i dlatego dziś kolejna dawka filmów mniej lub bardziej związanych z polską sceną CrossFit.

Startujemy zaś z wysokiego pułapu. Dokładnie od filmu, który wprawdzie już dziś rano wrzuciłem na swój fanpage, ale nie stoi nic na przeszkodzie aby tutaj zrobić to po raz drugi. Tym bardziej, że produkcja podsumowująca tegoroczny Medieval Games 2018 stoi na świetnym poziomie. Uchwycone ujęcia i zastosowany montaż sprawiają, że film może być śmiało pokazywany każdemu.

Medieval Games 2018 official

Były zdjęcia, przyszła pora na film. Miłego oglądania 😀 😉 💪💪💪Koniecznie z dźwiękiem! 😀

Opublikowany przez Medieval Games Wtorek, 24 kwietnia 2018


Dla przeciwwagi ląduje tu też zapowiedź wakacyjnej imprezy w Krotoszynie. LOGinLAB 2018, bo o niej mowa, to jedyna jak na razie zapowiedziana impreza, która w tym roku będzie mogła konkurować o miano tej najlepszej w Polsce w świadomości zawodników i kibiców. Śledząc zmiany jakie zapowiadają organizatorzy już teraz można przewidzieć z dużą dozą prawdopodobieństwa, że będzie ciekawie.

Na sam zaś koniec jedziemy do Warszawy i tamtejszego boxa CrossFit Genius, który ostatnio został odwiedzony przez internetową telewizję 6Pak.tv. Wizyta ta zaowocowała treningiem na zasadzie CrossFiter vs. Kulturysta. Świat CrossFitu tym razem reprezentował Mateusz Wasilewski.

Jeśli komuś podoba się ten format materiału, to YouTube polecił mi coś podobnego czego wcześniej nie widziałem. W tym przypadku w roli głównej wystąpił Łukasz Dabbachi z Opola.