fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #21

dodany przezKamil Timoszuk 6 lutego 2018 0 Komentarzy

Tak się ostatnio zdarza, że każdy kolejny miesiąc zaczyna się od zbioru materiałów filmowych z polskiej sceny CrossFit. Tak więc luty nie może być gorszy i tym razem mam dla was dawkę takich filmów z trzech różnych regionów Polski i jednego z zachodu Europy.

„Jak cię widzą, tak cię piszą”, podobno… Dlatego coraz więcej polskich zawodników, którzy chcą być w jakimś stopniu obecni na tej scenie, dba o to aby ich wizerunek był jak najlepszy. Robią to w różny sposób, ale najczęściej oczywiście używają do tego internetu. Dosyć popularne w ostatnim czasie stały się filmy podsumowujące starty w zawodach takich atletów. Tak też ostatnio zrobił Marcin Reus czyli czołowy polski zawodnik w kategorii Masters. Dzięki prostemu zabiegowi podsumował on w filmowy sposób start w Masters Throwdown 2018.


Innymi głośną imprezą jaka ostatnio miała miejsce w Anglii było to The European Championships. W Polsce impreza ta była głośna głównie ze względu na to, że startowało w niej dwóch polskich czołowych zawodników czyli Marcin Szybaj i Bronisław Olenkowicz. Pierwszy z nich zajął ostatecznie 4 miejsce, a Bronek zgarnął całą pulę!


Ostatnio myśląc o tym jak można jeszcze wzbogacić tę serię tekstów na moim blogu pomyślałem o tym, aby tu wrzucać materiały tylko pośrednio związane z polskim CrossFitem. Co znaczy pośrednio? W tym przypadku znaczy to, że coraz częściej osoby sztywno związane z CrossFitem udzielają się na innych scenach lub nawiązują inne współprace nie do końca związane stricte z tym rodzajem aktywności. Przykładem takiej sytuacji i takiej osoby jest Tomasz Sypniewski z warszawskiego boxa CrossFit MGW, który w poniższym materiale dla firmy Sundose, zachęca ludzi do aktywności w taki sposób, jaki uważa za skuteczny.


Na koniec zaś zobaczcie jak wygląda materiał promocyjny miejsca w Poznaniu, do którego każda osoba, która by chciała rozpocząć swoją przygodę z CrossFitem może śmiało wstąpić. Tym boxem jest CrossFit Lampart.