fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #20

dodany przezKamil Timoszuk 17 stycznia 2018 0 Komentarzy

Nigdy jeszcze nie było tak, że w jednym odcinku tego cyklu tekstów na moim blogu, cały on jest wypełniony filmami z jednego źródła. Ale skoro ostatnio jeden z wrocławskich boxów jest tak płody filmowo, to nie widzę powodu aby z tego nie skorzystać i tego nie pokazać.

Hardy CrossFit, bo o nim mowa, w ciągu ostatniego tygodnia wypuścił aż 3 różne produkcje filmowe. Dwie z nich to skróty dwóch różnych imprez typu zawody, jakie miały miejsce w ostatnim czasie w tym boxie. Jedna z nich była ogólnopolska, a druga stricte wewnętrzna. Dzisiejszy przegląd zaczniemy czym innym.

Dla mnie czyli dla osoby, która z CrossFitem zaznajomiła, oswoiła a nawet całkiem polubiła jest to temat dość już odległy. Jednak patrząc na swoich znajomych bliższych lub dalszych, i widząc ich reakcje na nazwę CrossFit, a także na samą myśl, że mogli by oni spróbować to wiem, że takie materiały jak ten poniższy są w dalszym ciągu bardzo potrzebne. Dzięki takim filmom, takim ludziom oraz ich wypowiedziom jest szansa, że choć w niewielkim stopniu udaje się odczarować i zdjąć kupę mitów z osławione złą sławą CrossFitu. Zresztą zobaczcie sami.

Hardy Wars to ogólnopolskie zawody we Wrocławiu, które w grudniu 2017 roku praktycznie zamykały kalendarz tego typu imprez w tym kraju. Jak wyglądały one w praktyce możecie natomiast zobaczyć z tego krótkiego promo materiału.

Prawie 10 miesięcy wcześniej w tym samym miejscu klubowicze Hardy CrossFit zmagali się z workoutami w ramach wewnętrznych zawodów z okazji 2 urodzin boxa. Dlaczego relacja z tego wydarzenia pojawiła się na oficjalnym kanale boxa dopiero po takim czasie? To nie jest pytanie do mnie, ale sam materiał ogląda się fajnie, a więc także podrzucam go wam.