fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #2

dodany przezKamil Timoszuk 10 maja 2017 0 Komentarzy

Muszę przyznać, że szybko wam poszło. Nie sądziłem że tak szybko pojawi się kolejny odcinek nowej serii na blogu. A tu proszę. Brawo wy!

Niewiele wam zajęło to aby dostarczyć mi kilka materiałów do drugiego odcinka „Urywków internetów”. Sądząc po fajnym przyjęciu pierwszego odcinka, śmiem sądzić, że seria przypadła wam do gustu. Dlatego dziś kolejne trzy crossfitowe filmy o różnym zabarwieniu, które w ostatnim czasie wypłynęły do sieci. Jeśli macie ochotę je zobaczyć to sprawdźcie to pod spodem.

Pierwszym z nich jest wideo promocyjno-motywacyjne, że tak to nazwę. Materiał Krzysztofa Markuszewskiego jest utrzymany w trochę innym klimacie aniżeli na przykład wideo z poprzedniego odcinka autorstwa CrossFit Wrocław. Tym razem przenosimy się do Poznania, a dokładniej do Caffeine Barbell.

Skoro już w tym Poznaniu jesteśmy, to drugim materiałem niech będzie wideo innego miejsca z tego miasta. W ostatnim czasie nowe boxy w Poznaniu rosną jak grzyby po deszczu. Jednak póki co spotem promocyjnym może pochwalić się Stajnia CrossFit.

Na koniec zaś ruszamy na dziki wschód, a dokładniej do Lublina. To właśnie w tym regionie naszego kraju mieści się CrossFit Czechów. Box w którym w miniony weekend odbyły się wewnętrzne teamowe zawody. Na tyle ile udało mi się poznać właścicieli tego przybytku, to w ciemno strzelam, że było grubo 😉

Was natomiast zachęcam do wysyłania mi kolejnych swoich lub czyichś polskich crossfitowych materiałów. Jest szansa, że dzięki temu że znajdą się w kolejnym odcinku, to dotrą do większej liczby osób na czym przeważnie wielu z was zależy 🙂