fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki Internetów #19

dodany przezKamil Timoszuk 8 stycznia 2018 0 Komentarzy

Zanim nowy rok rozkręci się na dobre, to zostało jeszcze kilka tematów do zamknięcia. A dokładniej filmów do pokazania wam jeśli ich jeszcze wcześniej nie widzieliście.

W wielu boxach w Polsce koniec roku obfitował w różne wydarzenia. Były to specjalne świąteczne treningi, wewnętrzne zawody w klubach czy boxowe wigilie. W warszawskim boxie CrossFit Wataha miały miejsce właśnie zawody. Zobaczcie jak się prezentują w filmowym podsumowaniu.


Swoiste podsumowanie 2017 roku zrobiono też w CrossFit Wrocław, który miniony rok zdecydowanie może zaliczyć do udanych.


Dubai Fitness Championship były jednymi z tych zawodów, które w ubiegłym roku polska scena CrossFit obserwowała na wyraz uważnie. Wszystko za sprawą naszych reprezentantów, którzy najpierw wywalczyli tam awans, a następnie dzielnie tam walczyli. A wśród nich młoda sprawna Polka – Gabriela Migała!


Jeszcze rok na dobre się nie rozpoczął, a w CrossFit Rzeszów już odbyły się tradycyjne zawody Trzech Króli Krosfitu. Tempo mają tam ekspresowe, bo już pojawił się też film po tej imprezie. No ale tak to już jest na dzikim Wschodzie 🙂


Na koniec zaś małe przełamanie. Niby planowałem tu umieszczać tylko te produkcje filmowe z jakimś polskim akcentem ale pomyślałem, że są takie filmy, które warto aby zobaczyła większa liczba ludzi. Taką produkcją jest podsumowanie wcześniej mi nieznanych zawodów ELFIT, które rozgrywane są w Egipcie. Miejscówce, która przynajmniej dla mnie nie kojarzy się w pierwszej chwili z CrossFitem ale takie filmy jak ten, są dobra wskazówką aby czasem spojrzeć w tamtą stronę.


Zresztą w najbliższy weekend w podobnym klimacie, tylko że w Miami i ze znacznie większym rozmachem ruszy kolejna Wodapalooza. Też moim zdaniem warto to śledzić.