Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #17

dodany przezKamil Timoszuk 7 grudnia 2017 0 Komentarzy

W powietrzu już wisi piątek, piąteczek, piątunio, a tu trzeba jeszcze go przeżyć. Zanim jednak to się stanie to dziś jeszcze trochę ostatnio zebranych w internecie materiałów filmowych. Tych stricte o krosfitach ale nie tylko.

Koniec roku to czas, kiedy tak się składa, że sporo boxów w Polsce obchodzi swoje urodziny. Ostatnio działo się tak we wrocławskiej miejscówce CrossFit DogField, który świętował już drugi rok istnienia. Robił to poprzez zawody.

W podobnym stylu było też świętowane w CrossFit Dopamine już jakiś czas temu. Jednak dopiero niedawno ukazała się produkcja filmowa uwieczniająca ten dzień. Wszystkich ciekawskich jak wyglądała impreza Fitness Battle odsyłam do poniższego filmu.

😁ja to tylko tak tu zostawie….. 💀💀💀

Opublikowany przez Szymon Smolarczyk Niedziela, 3 grudnia 2017

Ostatnio spłodziłem na blogu tekst na temat wiedzy i różnych źródeł jej pozyskiwania. Bo niby w internecie jest wszystko, a jak przychodzi co do czego to… wiadomo 🙂 Dlatego dziś podrzucam wam pierwszy odcinek projektu ze stajni CrossFit Południe o wszystko mówiącej nazwie „Q&A”. Trenerzy z tego boxa w Katowicach mają w planach odpowiadać na nurtujące was pytania. Jeśli więc będzie to zrobione fajnie merytorycznie, a do tego z jajem to może wyjść z tego coś godnego uwagi.

Q&A 1.1 "Premiera"

Startujemy‼️Mamy nadzieję, że pierwszy odcinek zachęci Was do zadawania kolejnych pytań. 🌞Na pytania, które już zadaliście odpowiemy w kolejnym odcinku Q&A 1.2 Czekamy na nowe pytania. Te bardziej i mniej poważne 😇😈➡️Łukasz Świderski, wyślij do nas film do konsultacji. Dostajesz od nas darmową rozpiskę treningową do stania na rękach 💪➡️Ryszard za pytania otrzymujesz od nas 25% rabatu na suplementy, do końca miesiąca 💰➡️Bądźcie aktywni i pytajcie!➡️Podoba się Wam nasz nowy pomysł zostawicie (y) i udostępnijcie 😉

Opublikowany przez CrossFit Południe Wtorek, 5 grudnia 2017

Na koniec zostawiam wam jeszcze przykładowy film ze świetnego kanału na YouTube, który dopiero ostatnio znalazł się na mojej liście subskrybowanych. Ten kanał to „Rozum | Ciało”, gdzie doktor Ryszard Biernat rozkłada na czynniki pierwsze wiele zagadnień, które mogą się przydać zarówno zawodowym sportowcom, jak i ludziom amatorsko uprawiającym jakieś dyscypliny. Moim zdaniem warto śledzić.