fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #17

dodany przezKamil Timoszuk 7 grudnia 2017 0 Komentarzy

W powietrzu już wisi piątek, piąteczek, piątunio, a tu trzeba jeszcze go przeżyć. Zanim jednak to się stanie to dziś jeszcze trochę ostatnio zebranych w internecie materiałów filmowych. Tych stricte o krosfitach ale nie tylko.

Koniec roku to czas, kiedy tak się składa, że sporo boxów w Polsce obchodzi swoje urodziny. Ostatnio działo się tak we wrocławskiej miejscówce CrossFit DogField, który świętował już drugi rok istnienia. Robił to poprzez zawody.

W podobnym stylu było też świętowane w CrossFit Dopamine już jakiś czas temu. Jednak dopiero niedawno ukazała się produkcja filmowa uwieczniająca ten dzień. Wszystkich ciekawskich jak wyglądała impreza Fitness Battle odsyłam do poniższego filmu.

Ostatnio spłodziłem na blogu tekst na temat wiedzy i różnych źródeł jej pozyskiwania. Bo niby w internecie jest wszystko, a jak przychodzi co do czego to… wiadomo 🙂 Dlatego dziś podrzucam wam pierwszy odcinek projektu ze stajni CrossFit Południe o wszystko mówiącej nazwie „Q&A”. Trenerzy z tego boxa w Katowicach mają w planach odpowiadać na nurtujące was pytania. Jeśli więc będzie to zrobione fajnie merytorycznie, a do tego z jajem to może wyjść z tego coś godnego uwagi.

Na koniec zostawiam wam jeszcze przykładowy film ze świetnego kanału na YouTube, który dopiero ostatnio znalazł się na mojej liście subskrybowanych. Ten kanał to „Rozum | Ciało”, gdzie doktor Ryszard Biernat rozkłada na czynniki pierwsze wiele zagadnień, które mogą się przydać zarówno zawodowym sportowcom, jak i ludziom amatorsko uprawiającym jakieś dyscypliny. Moim zdaniem warto śledzić.