fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #16

dodany przezKamil Timoszuk 28 listopada 2017 0 Komentarzy

Lecimy z dzisiejszymi filmami bo wyjątkowo jest ich dziś więcej niż zazwyczaj. Dziś oprócz spraw bieżących, cofnę się też w przeszłość, a także wybiegnę w przyszłość. Ale spokojnie, wszystko po kolei.

Filmowe materiały z polskiego crossfitowego podwórka zaczniemy dziś od gości, którzy mają w tym względzie pierwszeństwo 😉 Dokładniej mam tu na myśli leżący pod Poznaniem box CrossFit Joyride, który nie tak dawno temu obchodził swoje ważne, bo pierwsze urodziny. Z tej też okazji urządzone zostały tam zawody, z których skrót możecie obejrzeć tu pod spodem. Endżoj!

Tymczasem na Dzikim Wschodzie CrossFit Białystok podrzuca trzy kolejne filmy. Dwa pierwsze to dwuczęściowa relacja z wyjazdu ekipy CFB na żagle, który odbył się kilka tygodni temu. Był to też kolejny niecodzienny, a co ważniejsze wychodzący poza mury boxa przykład, że CrossFit potrafi łączyć ludzi w różnych sytuacjach.

Inną produkcją jest szybkie podsumowanie ostatnich wewnętrznych zawodów największego podlaskiego boxa czyli WYZWANIA X. Była to też impreza połączona z 4 już urodzinami tego miejsca. Nie mam tym samym pojęcia kiedy minął ten czas, kiedy to wszystko się zaczęło 🙂

Na koniec zaś zostawiam wam materiał nie nowy. Niech będzie to jednak zapowiedź czegoś co niebawem pojawi się tutaj na blogu i będzie mojego autorstwa. Czy warto czekać? Sprawdzicie i ocenicie już niebawem sami.