fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #12

dodany przezKamil Timoszuk 28 września 2017 0 Komentarzy

Kto by po myślał, że crossfitowych produkcji będzie pojawiać się tyle, że wystarczy ich na tworzenie jednego odcinka tego cyklu w tygodniu. I nie żebym narzekał, ale wydawało mi się to jeszcze jakiś czas temu niemożliwe.

Dziś jednak wjeżdżają w formie filmowej przede wszystkim dwa tematy, z czego jeden wychodzi zdecydowanie dalej aniżeli sam CrossFit. Tym tematem jest akcja Fundacji OnkoCafe, która wraz z grupą czołowych polskich crossfiterów postanowiła powalczyć z rakiem. Ich wkład w tą walkę nazywa się „BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa” czyli po prostu #PowerOfCommunity2018. Efektem tej współpracy jest kalendarz, którego kolejne strony ozdabiają świetne zdjęcia z crossfiterami właśnie.

Co jednak w tym wszystkim najważniejsze – kalendarz jest już do kupienia!

Można go nabyć na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest całkowicie realne udanie się do jednej z kawiarni Costa Coffee i nabycie go tam drogą kupna. Drugą, bardziej wirtualną opcją jest po prostu kliknięcie w TEN adres i kupienie go na stronie samej fundacji. Cały dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie chorych kobiet z zaawansowanym rakiem piersi. Tak więc do dzieła!

Tymczasem jednak zostają mi dziś jeszcze 3 inne filmy do pokazania wam. Wszystkie trzy to typowe highlighty z crossfitowych imprez w trzech różnych krajach w ktorych startowali zawodnicy z Polski. Nawet nie tylko startowali co wygrywali je! Dlatego zaczniemy od tego chyba największego sukcesu w ostatnim czasie czyli zawodów Swiss Alpine Battle. Imprezy gdzie na najwyższym stopniu podium usadowili się panowie Bartek Lipka i Bronisław Olenkowicz. W przypadku takiego sukcesu, w naturalny sposób nie mogło też ich zabraknąć na tym filmie

Drugim filmem jest autorska produkcja Dawida Korzana ukazująca wycinek zawodów w Ostrawie o nazwie Colliery Made Games 2017. Imprezy gdzie także nasz kraj był dumnie reprezentowany 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=B9dkxYJI1rE

Na koniec zostało zaś nasze podwórko. The Test Of Fitness czyli pierwsza edycja ogólnopolskich zawodów w Katowicach wyglądała właśnie tak.