fbpx
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Urywki internetów #1

dodany przezKamil Timoszuk 19 kwietnia 2017 0 Komentarzy

Polski crossfitowy internet jest bardzo płodny. Powstają różnego rodzaju produkcje, które albo docierają do wielu ludzi, albo też giną pod naporem innych mniej lub bardziej ciekawych rzeczy. Cykl jaki dziś startuje tutaj na blogu, może w kilku przypadkach ocali niektóre rzeczy od zapomnienia.

W ostatnim czasie paru z was podesłało mi różnego rodzaju produkcje filmowe związane głównie z CrossFitem, które powstały w naszym kraju. Nie był to też pierwszy raz, kiedy to na moją skrzynkę trafiają tego typu rzeczy. Jednak dopiero teraz podsunęliście mi pomysł aby żadna z takich rzeczy nie ginęła, a być może dowiedziało się o niej więcej osób. Tym właśnie sposobem zapoczątkowuję dziś nowy cykl na blogu pod roboczą nazwą „Urywki internetów”.

Nie będzie to raczej cykl w jakikolwiek sposób regularny. Jednak co jakiś czas, kiedy uda mi się zebrać tak jak dziś kilka różnych zarówno filmów jak i innych ciekawostek, to wtedy będzie powstawał kolejny odcinek. Tym samym w dużej mierze to od was będzie zależeć to jak szybko pojawi się nowa odsłona, a przede wszystkim co się w niej znajdzie. Więc jeśli będziecie chcieli się podzielić czymś co związane jest z waszym „podwórkiem”, lub pokazać to szerszej publiczności, to śmiało wysyłajcie mi to na maila lub wiadomość prywatną na fanpage. Tymczasem dziś ruszamy z pierwszą odsłoną.

Pierwsza produkcja jest związana ze szczecińskim boxem ZS CrossFit Szczecin i tamtejszymi wewnętrznymi zawodami. Imprezie o fajnej nazwie „Zadyma”, które odbyły się już po raz trzeci. I właśnie na tę okoliczność powstał poniższy materiał.

Drugą rzeczą jest film motywacyjno-dokumentalny, prosto z CrossFit Wrocław. Fajnie zmontowany materiał ukazuje ekipę Hes Athletes, której zabrakło naprawdę niewiele, aby w tym roku awansować na Regionalsy jako pierwszy zespół z Polski. Do Madrytu kwalifikowało się 20 ekip, a zespół z Wrocławia był 21… Na szczęście na pocieszenie po raz pierwszy w historii do stolicy Hiszpanii jedzie Paweł Czaplicki czyli ktoś, kto tworzył CrossFit w tym kraju od samego jego początku.

Na koniec zaś leci materiał nie nowy, bo mający już niemal rok. Jednak nigdy wcześniej on nigdy do mnie dotarł, aż do tego tygodnia. Jest to bowiem szybki spot ukazujący wizytę i zajęcia studentów z uczelni Gerlev we wrocławskim CrossFit Mjollnir. Na filmie można zobaczyć takich trenerów jak Romel Picon, Daria Twardowska, Mateusz Hakman czy Dawid Kujawski. Jednak i tak największą robotę w tym wszystkim robi podłożona muzyka 😉

Tak więc podsumowując, jeśli chcecie się czymś pochwalić, pokazać lub po prostu trafić do większej widowni, to śmiało podsyłajcie mi je w wiadomościach prywatnych. Wtedy macie pewność, że pojawią się one tutaj i zobaczy to kilka osób więcej 🙂