Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
CrossFitFoto & VideoO wszystkim

Uczyć się można zawsze

dodany przezKamil Timoszuk 6 czerwca 2014 0 Komentarzy

Zalety CrossFitu są znane wielu osobom. Nawet tym, którzy go nie trenują, ale zechcieli się zapoznać z jego możliwościami. Dla wielu osób jest to nie do pomyślenia jak wiele może dać ta forma ruchu. Zarówno dla typowego Kowalskiego, jak i też ku wielkiemu zdziwieniu – zawodowemu sportowcowi.

CrossFit powoli staje się integralną częścią przygotowań do różnej maści zawodów czy meczów, w dyscyplinach, które nie były nigdy z nim kojarzone. Jednak jego uniwersalność broni się sama. Kiedy zwykły zjadacz chleba, trafia pod skrzydła kogoś, kto jest mu w stanie przekazać wszystkie zalety CrossFitu, wtedy dana osoba osiąga świetne rezultaty. Ale jak tu osiągnąć zadowalający rezultat z kimś, kto od wielu lat trenuje jakiś sport i jest w nim prawdziwym mistrzem?

Właśnie takim problemem zajęli się twórcy krótkiego dokumentu o nazwie „Guerrero”. Jest to materiał o przygotowaniach do swojej kolejnej walki, 6-krotnego, pięściarskiego mistrza świata – Roberta Guerrero. Nie jest to więc jak widać pierwszy lepszy sportowiec, a prawdziwy top w swojej dyscyplinie. Jednak gdy Robert trafia pod skrzydła trenera, Briana Chontosha, okazuje się wtedy, jak wiele rzeczy można jeszcze poprawić u takiego człowieka. A to wszystko crossfitowymi metodami. Bardzo ciekawie się patrzy na to, jak tej klasy sportowiec, ma problemy z tak prostymi ćwiczeniami jak chociażby przysiad. Zobaczcie sami ten świetny dokument, bo naprawdę warto.

Po takim filmie można się zastanawiać, jakim cudem człowiek, który ma takie braki, w tak wielu wydawałoby się podstawowych rzeczach, doszedł do 6 mistrzostw świata. Wiadomo, że boks i CrossFit to dwie różne bajki, ale pomimo wszystko jest to mocno zastanawiające. Dlatego bardzo jestem ciekaw wyniku kolejnej jego walki, która jest reklamowana na końcu materiału.