fbpx
Foto & VideoSesje Zdjęciowe

Terenowe przygody

dodany przezKamil Timoszuk 4 lutego 2021 0 Komentarzy

Piach, brud, kurz, spaliny – jednych odstraszają, a innych kręcą. Duże terenowe samochody w trudnym terenie to już zdecydowanie bardziej przyjazny temat dla wielu osób. I tacy właśnie ludzie trafili minionego lata przed mój obiektyw.

Rozpoczynając współpracę z Who Knows Garage wiedziałem, że czekają mnie różne wyzwania. Pierwszym z nich było tak jak niedawno pisałem uwiecznienie zabytkowych aut, które są na pewno obiektem westchnień wielu osób. Zresztą możecie o tym przeczytać i zobaczyć to pod TYM LINKIEM.

Nie musiałem jednak długo czekać, aby stosunkowo niedługo potem zmierzyć się z innym motoryzacyjno-fotograficznym wyzwaniem. Tym razem głównym obiektem do sfotografowania była samochód marki Toyota. Dokładniej rzecz biorąc Toyota Land Cruiser. Terenowe auto, którego historii nie trzeba fanom marki specjalnie przypominać. W tym przypadku trzeba było uwiecznić jego wykonanie w jego niemal naturalnych warunkach.

Tym razem w towarzystwie samochodu wystąpiła Monika, Emilka oraz Mateusz. Tak, w końcu jakiś facet pojawił się na moich zdjęciach 😉 I to nie byle jaki facet, bo dokładnie taki jaki pasował do całej tej historii. Zresztą cała ekipa dobrze się wpasowała w klimat przez co tę współpracę będę wspominać z uśmiechem na twarzy.

Mam też nadzieję, że poniższe fotki takowy uśmiech wywołają również u was.

Tak więc jak widać nie ma zadań jakich bym się nie podjął. Dlatego też liczę, że kolejne, jeszcze większe i ciekawsze wyzwania dopiero przede mną.