fbpx
Foto & VideoO wszystkim

Ta ostatnia futbolowa niedziela…

dodany przezKamil Timoszuk 1 lipca 2015 0 Komentarzy

Jednym z moich głównych celów założonych sobie przed minionym weekendem w Gdyni było to, żeby uwiecznić jak najwięcej fajnych chwil na zdjęciach. Czy ta sztuka mi się udała, można sprawdzić oglądając poniższą fotorelację z meczu Lowlanders przeciwko Seahawks.

Od jakiegoś czasu, kiedy staram się aby moje materiały na blogu były jak najbardziej pełne i wartościowe, staję bardzo często przed dylematem. Dylematem w stylu – Nagrywać czy fotografować? I o ile w Białymstoku tego problemu nie mam, z racji mojej współpracy z Grzegorzem Chuczunem, który robi kapitalne zdjęcia, tak gdziekolwiek indziej jest już to może dla niektórych wydumany, ale jednak problem. Jadąc do Gdyni nie pozostało nic innego, jak tylko stawić czoła wyzwaniu, i postarać się choć częściowo dorównać profesjonaliście.

Zadanie będzie tym bardziej trudne z racji sporych oczekiwań, które wnioskuję po kilkunastu zapytaniach o zdjęcia, jakie otrzymałem od czasu powrotu do Białegostoku 😉 Tak więc aby nie przedłużać więcej, zapraszam do oglądania galerii oraz dzielenia się swoimi wrażeniami po obejrzeniu – czy to tutaj czy też może na moim fanpage-u na Facebooku. A teraz już do oglądania!


RELACJA Z MECZU LOWLANDERS BIAŁYSTOK