fbpx
CrossFitO wszystkim

Szukamy kolejnych bohaterów!

dodany przezKamil Timoszuk 5 kwietnia 2018 0 Komentarzy

Skąd się biorą dobre pomysły? Te albo pojawiają się przypadkiem albo są wynikiem szerszych planów. Ważne jest jednak to, by w przypadku gdy taki pomysł się pojawi, wykorzystać go jak najlepiej. Dlatego też w tym roku kontynuuję swój pomysł wręczania nagród na polskich zawodach crossfitowych.

Ubiegły rok utwierdził mnie po raz kolejny w przekonaniu, że warto jest czasem iść za przekonaniem, że to co się chce zrobić jest po prostu dobre. Bez względu na wszystko. Tak też było z moim pomysłem na wyróżnieniem, który kiełkował w głowie jakiś czas. Skończyło się zaś tym, że zadebiutowało ono podczas zawodów 3City Games. Ci którzy nie wiedzą o jakim wyróżnieniu mowa, niech sprawdza sobie ten LINK. Z biegiem czasu samo wyróżnienie zyskało też wielu entuzjastów z paroma firmami na czele, które bardzo chciały je wesprzeć nie tylko dobrym słowem ale też cyklicznie przekazywanym nagrodom dla wyróżnionych zawodników. Wśród tych firm są takie marki jak Amarok Nutrition, Fitness-Food.pl, Maslove, Rocktape, Unbroken Store, Rep In Peace, Athletes Zone, Akademia SuperTrainer, Survival Race oraz WypiekAna.

Kiedy planowałem obecny rok pod kątem kontynuacji tego projektu, to zacząłem to od wysłania zapytań do każdego z dotychczasowych partnerów – czy ma ochotę nadal to wspierać? Nie ukrywam, że było to niezwykle pozytywne zaskoczenie, kiedy wszyscy jak jeden mąż odpowiedzieli na to zapytanie pozytywnie. Czasem jednak takie właśnie sygnały są dobrym powodem aby zawalczyć o coś jeszcze bardziej. I w wyniku tego, miło mi poinformować, że w roku 2018 moje wyróżnienie zyskało dwóch kolejnych partnerów! Kim oni są? Są to na pewno marki godne uwagi.

Pierwszą z nich jest Sklep Zielarsko-Medyczny Zielnik.

O tym co to za firma i co oprócz tego wyróżnienia mnie z nią łączy mogliście przeczytać wczoraj w TYM miejscu. Zawodnik lub zawodniczka która zdobędzie wyróżnienie może zaś liczyć na paczkę pełną ciekawych i zdrowych specyfików.

Drugim partnerem jest zaś Hotel Zamek Ryn. Brzmi znajomo? 😉

Tak, to jest to miejsce gdzie już jutro startuje imprez Medieval Games 2018. To jest ten pięknie położony hotel o którym dowiedziała się duża część crossfitowej Polski w roku ubiegłym. Wiem tez że sporo osób po tym jak przyjechało na zawody, później także wróciło w celach czysto turystycznych 🙂

Ten partner nie jest też do końca przypadkowy. Głównie dlatego, że już w ubiegłym roku, kiedy impreza Medieval robiła na mnie wrażenie, miałem pomysł, że jeśli tylko odbędzie się druga edycja tych zawodów, to chciałbym aby tu był nagradzany jakiś zawodnik lub zawodniczka. I tak oto od pomysłu do czynu mogę dziś ogłosić, że podczas Medieval Games 2018 w czyjeś ręce trafi ta oto statuetka.

Tak więc już teraz życzę wszystkim powodzenia. I niech fakt, że ktoś nie jest w stanie wygrać sportowej rywalizacji, nie powoduje u niego mniejszej chęci walki 😉