Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
O wszystkim

Świętowania nastał czas!

dodany przezKamil Timoszuk 4 kwietnia 2015 2 komentarze

Jedne święta niedawno były, a drugie właśnie się zbliżają. Czyli przed nami kolejna szansa na dnie i zdarzenia trochę inne, niż te których doświadczamy na co dzień. Niektórzy lubią takie klimaty, a niektórzy nie. Ja się z nimi chyba już na dobre pogodziłem. Dla własnego dobra.

Święta Wielkanocne to drugie największe święta obchodzone w Polsce. Zaraz po Bożym Narodzeniu, które niezmiennie od zawsze stoi na pierwszym miejscu. Zarówno jedne jak i też te drugie święta można obchodzić na różne sposoby i nie ma jednego „prawidłowego”, jak to wiele osób chciałoby nam wmówić. Ja po dobrych kilku latach buntu i sprzeciwianiu się takim okresom, chyba w tej chwili przechodzę kolejną fazę. Tym podejściem jest akceptacja praktycznie każdego możliwego sposobu, jaki sobie ktokolwiek wymyśli. Jak ktoś chce spędzić ten czas przy suto zastawionym stole w stylu „zastaw się, a postaw się” – to proszę bardzo! Jak ktoś woli odciąć się od świata, zaszyć się na przykład w łóżku i przechodzić swoją prywatną śpiączkę – wolna wola! Jak ktoś też wpadnie na pomysł spicia się w trupa z rodzina lub znajomymi – to kto mu zabroni? Ja jestem otwarty mentalnie na wszelkie opcje.

Prywatnie zaś już wiem, że święta w moim wykonaniu będą w tym roku inne niż wiele poprzednich. Z dala od swojego domu, bez telefonu, który w zaistniałej sytuacji w sumie na szczęście mi się popsuł czy też bez internetu, którego mam pod dostatkiem na co dzień. Czy ubolewam z tego powodu? W żadnym wypadku! W najbliższych dniach mam za to bardzo prosty plan – wyspać się, odpocząć, zregenerować, najeść się i dokończyć czytanie kilku rozpoczętych jakiś czas temu książek.

Na pierwszy plan wysuwa się jednak ta, której moją recenzję przeczytacie niebawem.

Jednak już teraz chyba nie zdradzę zbyt wiele jeśli napiszę, że jest ona po prostu FE-NO-ME-NAL-NA 🙂

Na moje szczęście zostało mi jeszcze ponad 400 stron tej lektury 😉

Wracając jednak do samych świąt, które z powodu samej pogody będą zwariowane, to chciałbym wam dziś po prostu złożyć życzenia.

Abyście w tym najbliższym czasie przede wszystkim nic nie musieli.
Abyście robili tylko to co sprawia wam, oraz osobom na którym wam zależy, przyjemność.
Aby wasze brzuchale były odpowiednio napełnione, a mordki tylko szeroko roześmiane.
Abyście nabrali energii do działania w kolejnym tygodniu oraz reszcie waszego życia.
Abyście też być może właśnie podczas tych świąt, odnaleźli właśnie swój najlepszy sposób na ich spędzanie.

Czy to mało? Jak na tyle dni, to myślę, że nikt nie będzie narzekał jeśli się to spełni 🙂

Wielkanoc królik

Wesołych Świąt ludziska!