fbpx
Foto & VideoO wszystkim

Sportowa Polska 2014

dodany przezKamil Timoszuk 27 grudnia 2014 0 Komentarzy

Utarło się przekonanie, że polski sport to w dużej mierze dno i wodorosty. Jednak co jakiś czas mamy okazję zaobserwować nasze małe polskie cuda, które bardzo mocno podkopują tezę o upadku polskiego sportu. W 2014 roku takich cudów okazuje się, że było naprawdę sporo.

Dobitnie o tym świadczy poniższy materiał filmowy. Jego autor zebrał w jednym miejscu większość najbardziej medialnych, ale i nie tylko, sukcesów dzięki którym nie jednemu kibicowi sportowemu w przeciągu minionych 12 miesięcy pojawił się uśmiech na twarzy. Niestety nie jest to u nas zjawisko zbyt częste, a więc tym bardziej jest ono cenne. Miłego oglądania!

Oglądając ten film sam nie raz uświadomiłem sobie, że rzeczywiście trochę się w ostatnim roku wydarzyło i o dziwo wiele z tego było jak najbardziej dobrego. Co ciekawe w materiale nie zostały wymienione jeszcze wszystkie sukcesy jak choćby awans do kolejnego EuroBasketu naszej reprezentacji, która mi jest jakby nie patrzeć najbliższa.

Teraz jednak nie pozostaje nam nic innego jak tylko trzymać kciuki za to, aby w 2015 roku po raz kolejny nasi sportowcy dostarczyli odpowiednio dużo „materiału” do stworzenia takiej kompilacji.