fbpx
Foto & VideoO wszystkim

Śmiech to zdrowie

dodany przezKamil Timoszuk 14 lutego 2014 2 komentarze

Podobno umiejętność śmiania się z samego siebie to domena ludzi inteligentnych. Czy tak jest, tego na sto procent nie wiem. A już tym bardziej nie chciałbym wyciągać aż tak daleko idących wniosków wobec samego siebie. Wiem jednak, że czasem warto spojrzeć na siebie, i na to co się robi, z lekkiego dystansu.

Jeśli ktoś czasami zagląda na mojego Facebooka, lub rzucają mu się w oczy rzeczy, które tam umieszczam, to jest szansa, że dzisiejszy materiał już widział. Uznałem jednak, że warto go umieścić w tych dwóch miejscach z racji tego, że jest on po prostu tego warty. A jest to ni mniej ni więcej ale pokazany mały kawałek świata CrossFitu w krzywym zwierciadle. Wszystko przez pryzmat pierwszych doznań osoby, która trafiła na swoje pierwsze zajęcia i pierwsze WOD-y. Ten krótki materiał powinien spodobać się zarówno osobom ćwiczącym, jak i też wszelkiej maści hejterom, których CrossFit zaczął już od jakiegoś czasu przyciągać. Enjoy!

Co jest najzabawniejsze w tym filmie? Chyba fakt, że większość z przedstawionych sytuacji to sama prawda 😉

Przez takie też filmy, ludzie uprawiający CrossFit przez innych potrafią być postrzegani jak nienormalni. Jednak nie warto się tym przejmować, a warto się tylko uśmiechać. Bo zły humor czy zły nastrój z tego powodu w niczym nam nie pomoże. Natomiast uśmiech i pozytywne nastawienie już jak najbardziej. Dlatego więcej dystansu ludzie! 🙂