Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Foto & VideoO wszystkim

Sky is the limit!

dodany przezKamil Timoszuk 27 czerwca 2013 0 Komentarzy

Gatunek ludzki dzieli się przede wszystkim na dwa rodzaje – Na ten szary i bezbarwny, który poddaje się otaczającej rzeczywistości oraz ten ciekawy świata, który ową rzeczywistość stara się tworzyć. A kiedy do tego dochodzą fajne pomysły oraz kamera, wtedy mogą powstać iście niesamowite materiały.

Takich materiałów w internecie jest cała masa. Jest jednak jeden człowiek, który nazywa się Luc Bergeron, który zbiera tego typu filmy i łączy je w kapitalne zestawienia. Jak na razie powstało takich mixów 5 o łącznej długości niecałych 30 minut. Jednak obejrzenie ich w całości powoduje nie raz i nie dwa otworzenie paszczy i powiedzenie sobie w duchu – WOW!

A to wszystko dlatego, że ktoś, kiedyś, gdzieś nie zadawał sobie pytań czy warto. Nie stawiał sobie na drodze wyimaginowanych przeszkód, a po prostu zaczął coś robić czego efekty jak będzie można zobaczyć same przyszły. Nikt zapewne też nie wmawiał sobie tego, że „się nie da”. W filmach tych nie brakuje wielu śmiesznych, ciekawych lub często przypadkowych urywków z rzeczywistości, które razem tworzą coś moim zdaniem genialnego.

W roku każdego z filmów macie co chwilę zmieniające się numery oznaczające numer filmu jaki Luc Bergeron najpierw znalazł w internecie, a następnie użył. Jeśli kogoś jakiś urywek specjalnie zafascynował to pod samym filmem wklejam też link do spisu filmów wraz z dokładnymi odnośnikami użytych do poszczególnych produkcji. Jednym słowem – enjoy!

SPIS FILMÓW I

SPIS FILMÓW II

SPIS FILMÓW III

SPIS FILMÓW IV

SPIS FILMÓW V

No i jak wrażenia? 😉