fbpx
CrossFitO wszystkim

Pokaż swój zestaw treningowy!

dodany przezKamil Timoszuk 23 lutego 2015 0 Komentarzy

Prawie każdy kto czyta mojego bloga, tak się składa, że coś trenuje. Czy jest to CrossFit czy cokolwiek innego, to jest to już prosta droga do tego, aby dzięki temu zgarnąć jakąś fajną nagrodę w startującej dzisiaj zabawie. Naszej wspólnej zabawie razem z Unbroken!

Niemal od samego początku, od kiedy zaprzyjaźniłem się z firmą Unbroken Store i reprezentującym ją Piotrkiem, wiedzieliśmy obaj, że będziemy chcieli zrobić coś abyście wy także na naszej znajomości skorzystali. Bardzo szybko zgadaliśmy się też z Piotrkiem, że obaj jesteśmy fanami aplikacji zwanej Instagram, i fajnie by było to właśnie za jej pośrednictwem rozdać trochę fajnych rzeczy, które mogą zainteresować na pewno kilka osób. I miło mi zakomunikować, że to właśnie dziś nadszedł ten dzień 🙂

Dlaczego na początku swojego dzisiejszego tekstu wspomniałem o tym, że prawie każdy kto zagląda w to miejsce coś trenuje? Zrobiłem to po pierwsze dlatego, że jest to najczystsza prawda. Po drugie zaś, jeśli ktoś trenuje to jest wielce prawdopodobne, że niemal każdego dnia pakuje swój plecak, bądź swoją torbę treningową. I to właśnie do waszych toreb chcielibyśmy razem z Unbroken zajrzeć. Nawet nie tyle zajrzeć, co chcielibyśmy was zachęcić do tego, abyście pokazali nam co do takich toreb pakujecie każdego dnia. Czy są to tylko standardowo spodenki, koszulka oraz buty czy może coś jeszcze? Chcielibyśmy jednak, abyście zdjęcie, które ukaże zawartość waszej torby zrobili w stylu essentials, który wygląda mówiąc krótko na przykład tak.

Osoby które zechcą zaprezentować nam taki zestaw, będą miały szansę otrzymać podarunek w postaci bonu zakupowego w Unbroken Store o wartości 200 złotych. Co więcej takie bony będą dwa! To już chyba całkiem nieźle, prawda?

A więc co trzeba dokładnie zrobić aby taki bon otrzymać? Otóż na początku trzeba wykonać odpowiednią fotkę, na której znajdzie się wasz zestaw treningowy. Następnie ową fotkę wrzucacie na swoje konto na Instagramie. W opisie zdjęcia musicie oznaczyć mnie czyli @KamilTimoszukPL oraz @UnbrokenStore, a także dodać unikalny hashtag naszego konkursu czyli #CFessentialsPL. Jest to bardzo ważne, ponieważ dzięki temu będziemy wiedzieli, że chcecie aby to wasza fotka wzięła udział w konkursie. Uprzedzając na wstępie pytania – tak, możecie używać też innych hashtagów oprócz tego wyżej wymienionego 🙂

CFessentialsPL konkurs logo

A kto zostanie zwycięzcą naszego konkursu, który trwa dokładnie do 8 marca, do godziny 20 i ani minuty dłużej? Jedna nagroda w postaci bonu zakupowego przypadnie osobie, która pod swoim zdjęciem uzbiera jak największą liczbę „serduszek” czyli odpowiednika fejsbukowych lajków. Drugą zaś nagrodzoną osobę wybierzemy razem z Piotrkiem wśród zdjęć, które nam się najbardziej spodobają. Tak więc tutaj mają szansę osoby bardziej kreatywne, które na przykład nas czymś zaskoczą. A więc każdy kto weźmie udział w zabawie ma tak naprawdę dwie szanse na zgarnięcie bonów. Wszystko jest w waszych rękach, a więc do dzieła i powodzenia!