Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Foto & VideoO wszystkimSesje Zdjęciowe

Poczuj się ze sobą dobrze!

dodany przezKamil Timoszuk 10 maja 2020 0 Komentarzy

Kobiety to skomplikowane stworzenia. Nie jeden facet próbował je poznać i rozgryźć. Jednak w większości przypadków kończyło się to porażką. Jednak nie ma się temu co dziwić, skoro samym kobietom zdarza się nie rozumieć siebie nawzajem.

Na szczęście nie w każdym przypadku tak jest. Skąd to wiem? Bo zdarza się, że przed mój obiektyw trafiają te kobiety, które jeśli nawet nie do końca się rozumieją, nie zawsze wierzą w same siebie, czy też po prostu szukają swoich różnych obliczy. I patrząc na to z mojej męskiej, a przez to też subiektywnej perspektywy, to już za same takie poszukiwania należą się każdej takiej Pani z osobna duże brawa. Bo jestem przekonany co dot ego, że jeśli ktoś czegoś szuka to jest spora szansa, że kiedyś to znajdzie. Może nie za pierwszym, drugim czy dziesiątym razem ale w końcu znajdzie.

I właśnie w ramach mniej więcej takich poszukiwań swojego kobiecego oblicza, trafiła do mnie Karolina. Kobieta, która jest w codziennym życiu sprawia wrażenie twardej, nieustępliwej i mocno stąpającej po ziemi osoby, która doskonale wie czego chce. Nie może być jednak inaczej skoro każdego dnia pracuje, wychowuje swoją szaloną córkę, a w wolnych chwilach jeździ konno (zobaczcie TUTAJ), albo też zasuwa swoim motocyklem. Jednak taki sposób bycia nie przekreśla w żaden sposób tego, aby Karolina mogła czuć się też dobrze w zupełnie innej odsłonie.

I właśnie z zamiarem uwiecznienia tej wersji Karoliny, spotkaliśmy się na początku tego roku. W zimny lutowy poranek, mieliśmy stosunkowo mało czasu aby zrealizować założony plan. Jednak oprócz tego, że sam miałem konkretny pomysł na to co i jak chcę zrobić, to tego dnia bardzo nam obojgu pomogło samo już nastawienie Karoliny. Otwarte na propozycje, pomysły czy próby złapania fajnych kadrów. Często bywa tak, że kobieta decydując się i przychodząc na takie zdjęcia, potrzebuje czasu. Czas ten pozwala jej oswoić się z miejscem, klimatem i ogólnie sytuacją w jakiej się postawiła. Z Karoliną zaś było nie ukrywam łatwiej 🙂 Dlaczego? Może dlatego, że nie było to już nasze pierwsze spotkanie. Poza tym prawdopodobnie (tak podejrzewam) wyszedł z niej jej charakter czyli coś na zasadzie – jest zadanie, a więc trzeba wykonać 😉

Jednak nawet pomimo tej jej pewności siebie, to dało się też odczuć, ze z każdą minutą jest coraz lepiej, swobodniej, a nawet w sumie weselej. Bo przecież sesja zdjęciowa to nie stypa 🙂 To jest czas kiedy osoba przed obiektywem, a w tym przypadku kobieta, ma się czuć po prostu dobrze. I to właśnie nad tym niezwykle istotnym elementem czasami trzeba mocno popracować. A jeśli już ta sztuka się udaje, to zdjęcia zaczynają „robić się same” 😉

Tym razem zrobiły się takie.

Na odzew od samej Karoliny po oddaniu jej zdjęć nie musiałem długo czekać. Ba, ona jeszcze zanim jej oddałem zdjęcia już dopominała się o jakieś „próbki”. Do tego jednak już zdążyłem się przyzwyczaić, że ludzie, a kobiety szczególnie, do cierpliwych raczej nie należą 🙂 Jednak Karolina zrozumiała dlaczego niechętnie pokazuję efekty przed ich skończeniem, zaraz po otrzymaniu finalnej paczki ze zdjęciami. Efekt WOW w jej przypadku został osiągnięty 😉

Kolejny raz spotkałam się z Kamilem, z każdą kolejną sesją otwieramy się przed sobą coraz bardziej co też widać na zdjęciach. W pewnym momencie znika bariera i wstyd chociaż nie jest to takie proste stanąć przed obiektywem aparatu całkiem naga, ogarniają Cię myśli… Jesteś za gruba, za niska… I jeszcze ten zadarty nos… To ciężka praca zarówno dla fotografa jak i osoby, która znajduje się po drugiej stronie. Jednak przychodzi taki moment że zapomnieliśmy iż to spotkanie biznesowe i piliśmy kawę jak najlepsi przyjaciele, a ja zapomniałam, że się wstydziłam.

Kamilowi dziękuję za cierpliwość i pokazanie mnie z tej strony bardziej kobiecej… Odpaliłam zdjęcia i pomyślałam ..

Wow Karolina jesteś naprawdę piękna!”

Nie ważne czy jesteście szczupłe jak modelki, czy macie trochę ciałka… Każda z Nas jest piękna, nawet jeśli tego nie widzisz na co dzień… Masz szansę zobaczyć to tutaj. Kamil jesteś niesamowitym człowiekiem! Gorąco polecam każdemu, chociażby dla przeżycia samej niesamowitej przygody. A wrażenia z takiej sesji na pewno zostają uwiecznione w naszej pamięci.

Tak więc jak widać na przykładzie Karoliny – warto szukać swoich różnych oblicz. Dzięki naszemu spotkaniu ona poznała i uwieczniła swoją bardziej prywatną stronę. Czy to jej w czymś pomogło na dłuższą metę? Chcę wierzyć, że tak. A nawet jeśli miałaby to być tylko chwilowa przyjemność, to i tak warto było to zrobić. Bo w życiu powinno się najpierw robić sobie, a następnie doceniać takie małe rzeczy.