Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284

Warning: getimagesize(http://kamiltimoszuk.pl/wp-content/uploads/2013/07/Sen.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/u192686/domains/kamiltimoszuk.pl/public_html/wp-content/plugins/seo-by-10web/site/site.php on line 496
CrossFitO wszystkim

O śnie przed snem

dodany przezKamil Timoszuk 20 lipca 2013 5 komentarzy

Przez długi czas swego życia nie przywiązywałem specjalnej uwagi do snu. Ot była to jedna z czynności fizjologicznych, którą każdy człowiek robi każdego dnia bo po prostu musi. Nie zdawałem sobie sprawy jak bardzo sen może nam pomagać w osiąganiu założonych celów.

W największym stopniu sen pomaga w regeneracji organizmu. To wie nawet osoba, która nigdy nie zagłębiała się specjalnie w temat. Ja jednak w ostatnim czasie odczuwam ten fakt ze zdwojoną siłą ponieważ to właśnie regeneracji potrzeba mi sporo z racji treningów oraz nawału pracy. Dawno już nie miałem potrzeby na przykład spania w dzień, a ostatnio zdarza mi się to dość często. I nawet nie chodzi o fakt, że chodzę zaspany i dosypiam w ciągu dnia. Bardziej chodzi o to, że sen naprawdę mi pomaga naładować akumulatory. Nawet jeśli wiem, że sen w ciągu dnia nie daje tyle samo ile sen w ciągu nocy. A co tak naprawdę daje sen?

Sen

Z tych dziesięciu wymienionych rzeczy każda jest ważna i wartościowa przez co nie można o niej zapominać. Mi jednak najbardziej do gustu przypadają numery 3, 7 oraz 9. Szczególnie teraz kiedy mam wyznaczone cele, które chciałbym osiągnąć w możliwie jak najkrótszym czasie. Głównie po to aby pójść dalej.

Dziś tekst nie będzie specjalnie długi i zajmujący ale chciałem zarówno sobie oraz być może jeszcze komuś przypomnieć, że snu nie warto zaniedbywać. To wcześniej czy później pozostawia jakiś ślad na naszym organizmie, który i tak kiedyś o te nieprzespane godziny się upomni. Na bank.