fbpx
CrossFitO wszystkim

Nowy projekt, nowe wyzwanie. Ciśniemy!

dodany przezKamil Timoszuk 7 czerwca 2017 0 Komentarzy

Coś co przychodzi znienacka nie zawsze musi oznaczać kłopoty. Czasami nawet te dobre sytuacje też potrafią zastać nas w najmniej oczekiwanym momencie. Są one jednak jak najbardziej pożądane, gdy zmuszają one nas do kreatywnego działania.

Odkąd zacząłem pisać tego bloga co jakiś czas trafia się ktoś kto uważa, że piszę „za długo, za krótko, za ogólnie, za bardzo się rozwodzę” i tym podobnie. Nie każdy jest jednak w stanie zrozumieć, że to jest mój blog i po prostu wygląda on tak a nie inaczej. Dziś jednak już na wstępie mam dla was szybką wskazówkę – dziś będzie możliwie jak najkrócej.

Jakiś czas temu dostałem na swojego maila wiadomość, o organizowanym przez portal ProfilAktywny.pl konkursie. Czy znaliście wcześniej ten portal? To dobrze, bo ja też nie. Ciężko było go jednak kojarzyć, skoro swój start ma on dopiero przed sobą. Jak nie było to dla nich przeszkodą, aby ogłosić konkurs dla blogerów i vlogerów, którzy mając już jakiś staż w sieci, mogli zgłaszać swoje pomysły. Ja długi czas nie miałem w planach zgłaszania czegokolwiek. Jednak tuż przed usunięciem tej wiadomości ze swojej skrzynki, coś mnie tknęło. Pomyślałem w sobie „A dlaczego by w sumie nie spróbować?” Tym bardziej że od dłuższego czasu mam z tyłu głowy kilka różnych planów, które czekają na realizację. A w przypadku zwycięstwa, dany pomysł zostanie zasilony kwotą 10 tysięcy złotych, właśnie na realizację. Tak więc można już coś podziałać.

I tak się złożyło, że w poniedziałkowe późne popołudnie, dostałem telefon. Rozmowa była krótka i treściwa:

– Dzień dobry Panie Kamilu
– Witam
– Dzwonię z portalu ProfilAktywny.pl na który wysłał pan nam swoje zgłoszenie na konkurs. Miło mi poinformować, że został pan zakwalifikowany do ścisłego finału w pana kategorii.
– Ja? Serio? Dzięki bardzo 🙂
– Muszę też pana prosić o podesłanie jakichś zdjęć do umieszczenia przy pana kandydaturze, bo głosowanie rusza już jutro.
– Już? Tak szybko?

I tak to mniej więcej wyglądało. Zaskoczenie razy dwa w jednym. Normalnie jak Head and Shoulders. Ale tu przecież nie ma co narzekać z tego powodu. Tu trzeba działać!

Dlatego już teraz należą się wam dwie podstawowe informacje w chwili obecnej. Po pierwsze jaki to mój pomysł przeszedł przez turę eliminacji. Otóż w najbliższym czasie chciałbym wraz z moimi partnerami, zrealizować cykl materiałów szkoleniowych o tematyce CrossFit. Materiałów, które będą równie wartościowe dla osób kompletnie początkujących, nie mających dostępu do afiliowanych boxów lub dobrych zajęć tego typu, jak i też dla tych, które już coś wiedzą, ale dalej chcą pogłębiać lub weryfikować swoją wiedzę. Oczywiście internet jest pełen poradników i pojedynczych filmików różnej maści. Jednak uważam, że w Polsce nie powstał jeden spójny ze sobą i tak szeroki tematycznie cykl jak ten, który chcielibyśmy stworzyć.

Poza tym za treść merytoryczną, będą odpowiadać osoby, które bez wątpienia swoim warsztatem oraz doświadczeniem dają gwarancję tego, że będzie to po prostu dobra pigułka wiedzy. Co więcej uważam, że są to moje prawdziwe asy w rękawie, które póki co potrzymam jeszcze chwilę w tajemnicy. Jednak osoby śledzące głównie mój fanpage, dowiedzą się już niebawem o kogo chodzi. Dodatkowym udogodnieniem będzie to, że każdy z filmów otrzyma także angielskie napisy. Dzięki czemu polska myśl szkoleniowa, będzie mogła swobodnie wyjść poza granice naszego kraju. Tak samo też będzie ze stroną wizualną, która na pewno nie będzie odbiegać pod żadnym względem od merytorycznej. Różne miejsca, różne ujęcia, szybki montaż, bez przynudzania. To ma się po prostu oglądać z przyjemnością! I tak właśnie będzie!

Dlatego jeśli choć trochę cię zaciekawiłem i chcesz pomóc w realizacji tego projektu, to wystarczy, że zrobisz jedną prostą rzecz. Wejdziesz w poniższy linki oddasz pod moją kandydaturą swój głos. Tylko tyle i aż tyle.

http://profilaktywny.pl/glosowanie/fitness-i-silownia/

Jedna osoba może zagłosować tylko raz. Samo głosowanie trwa natomiast do 18 czerwca włącznie. A więc czasu jest stosunkowo niewiele. Tym bardziej, że przez tak szybki start zrobiła się lekka strata do lidera. Jednak spokojnie, jest ona do odrobienia 🙂 No bo co – my nie damy rady? 😉

I tym samym to by było na tyle. Jeśli chcecie pomóc lub też być na bieżąco z tym projektem, to zapraszam na mój fanpage, gdzie będę umieszczał wszelkie nowe informacje z nim związane. Jednak już teraz z góry dziękuję za wszystkie oddane głosy oraz ewentualne udostępnienia tego tekstu lub strony konkursowej. Każde wsparcie jest na wagę złota 🙂 Jedziemy z tym! #LekkieJest